Masumlar Apartmanı Safiye Hastaneye Mi Yatacak: Aklını Kaybetti Masumlar Apartmanı Safiye kardeşi Gülben'i korumaya çalışırken kontrolünü kaybetti Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak?

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Masumlar Apartmanı Safiye Hastaneye Mi Yatacak: Aklını Kaybetti Masumlar Apartmanı Safiye kardeşi Gülben'i korumaya çalışırken kontrolünü kaybetti Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı Yeni bölüm tanıtımı ile şaşırttı. Safiye'nin Gülben'i korumaya çalışırken iyice kontrolünü kaybettiği görüldü. Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun' un yer aldığı reyting rekortmeni dizi bu sezonda da kaldığı yerden hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler olacak? Safiye hastaneye mi yatıyor?

masu3

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanında Safiye'nin Gülben'i korumak için kendisini zorladığı ve annesinin sesini daha fazla duyduğu bu yüzden ona cevap verdiği görülüyor. Safiye'nin "Kimse benim kardeşimi hor göremez." şeklindeki sözlerinin ardından Gülben'in "Çiğ çiğ yiyorlar, ruhun bile duymuyor." dediği görülüyor. Safiye'nin damat tarafına "Kardeşimi size yedirmem. Buldunuz tabi saf masum kızı. Geçtiniz etrafına bir güzel dalga geçip gülüyorsunuz değil mi?" dediği görülüyor. Annesinin kendisini tebrik etmesi üzerine onu susturmaya çalışan Safiye iyice kontrolünü kaybediyor. Dizide Han ve Esat'ın Gülben gerginliği ise devam edecek. Han'ın ise Hikmet'in sözlerinden oldukça etkilendiği görülüyor. Ailesinin iyi yerlere gelmesini isteyen Han'ın hayal kırıklığı ise hissediliyor. 

mas2-1

Dizinin tanıtımında annesinin sesini duyan Safiye'yi sakinleştirmek isteyen Gülben ise "Onu duyma" diyerek ablasını telkin ediyor. Safiye'nin kontrolü kaybettiği tanıtımın sonunda bayılması da dikkat çekiyor. Peki Safiye hastaneye mi yatacak? Safiye'ye ne olacak? Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun' un yer aldığı reyting rekortmeni dizi bu sezonda da kaldığı yerden hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler olacak? Masumlar Apartmanı Safiye hastaneye yatıp yatmayacağı merak edilirken yeni bölüm tanıtımı izleyiciyi heyecanlandırdı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dram-psikolojik türündeki dizi bu akşam saat 20:00'da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi tanıtımı ile izleyiciyi fazlasıyla etkiledi. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak?