Masterchef yarışma programı bu sezonda TV 8 ekranlarında yerini alıyor. Yarışmacılardan Tahsin kimdir gelin daha yakından inceleyelim, detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle.. İşte tüm detaylar..

Kamumanset.com - Masterchef yarışma programı bu sezonda TV 8 ekranlarında yerini alıyor. Yarışmacılardan Tahsin kimdir gelin daha yakından inceleyelim, detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle.. İşte tüm detaylar..

Masterchef ana kadro yarışmacılarından Tahsin Küçük ilk eleme oyununda, şeflere konfit somon hazırlamıştır ve tüm şeflerden evet oyu alarak bir üst tura geçmeye hak kazanmıştır. Eleme günü ise 13 yaşından beridir mutfaklarda olduğunu dile getirmiştir ve 10 yıldır yemek işi ile uğraştığını dile getiriyor. 

Masterchef Tahsin Kimdir?

Masterchef Türkiye ana kadrosunda yer alan Tahsin Küçük, 15 Haziran 1997 yılında Kocaeli ilinde doğumludur. Henüz 23 yaşında olan başarılı yarışmacı Tahsin Küçük eslen Trabzonludur. 

aaaaaaaatahsin

Tahsin Küçük' ün mesleğe girişi ailesinin de destekleri ile olmuştur. 7 yıldır İstanbul^da yaşayan başarılı yarışmacı Tahsin Küçük İstanbul Okan Üniversitesi Gastrolnomi bölümünden mezun olmuştur. 

Şimdiden Masterchef yarışmasının gözdelerinden biri olan başarılı yarışmacı Tahsin Küçük kendisine uygun meslek bulamadığını, en uygun mesleğin aşçılık olduğuna karar verdiğini ve bir gün babasına yemek yaparak Ellerine sağlık oğlum sen bunu meslek olarak yapmalısın sözü ile de ailesinden destek gördüğünü ifade ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Masterchef yarışmacılarından Tahsin Küçük sektöre 13 yaşında mutfakta bulaşıkçı olarak giriş yapıyor. 10 yıldır sektörde aktif olarak yer aldığını ifade ediyor. 

Eğitim hayatı sürecisince Türkiye' nin önde gelen şefleri ile çalışmış olan başarılı yarışmacı Tahsin, çok iyi projelerde yer aldığını dile getiriyor. 

Yarışmaya katıldığı ilk günden itibaren el lezzetine oldukça güvendiğini ve büyük ihtimalle de şampiyon olacağını dile getirmiştir. 

Başarılı yarışmacı Tahsin Küçük 2015 yılında ise Ver Fırına isimli yemek yarışmasına katılmıştır. Tahsin' in 5 sene öncesindeki hali de oldukça dikkat çekti diyebiliriz. 

Doğma büyüme Kocaelili olan başarılı yarışmacı Tahsin Küçük, aslen Trabzonludur. Masterchef Türkiye ana kadro yarışmacılarından Tahsin Küçük' ü Instagram üzerinden @tahsinkucukoffical isimli hesaptan takip edebilirsiniz. Sık sık sosyal medyası üzerinden paylaşımlar yapmaya devam eden Tahsin Küçük' ü Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz. 

Masterchef yarışma programı Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Pazar günleri TV 8 ekranlarında saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor, sakın kaçırmayın.