Masterchef Son Bölüm Nerede Çekiliyor? Masterchef son bölüm hangi ilde ve ilçede çekildi? Detaylar kamumanset.com'da

Masterchef Son Bölüm Nerede Çekiliyor? Masterchef son bölüm hangi ilde ve ilçede çekildi? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye bu haftaki dış oyun nerede çekiliyor? Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye dış oyun nerede çekiliyor?

Sunuculuğunu ve şefliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Siviroğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı yarışma programı Masterchef Türkiye'de bu hafta dış oyun nerede oynandı? TV 8 ekranlarının merakla takip edilen sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'nin çekim yeri neresiydi? Yarışmacılar hangi şehre gitti? Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de yarışmacıların hangi ile gittikleri merak konusu oldu. Peki yarışmacılar hangi şehre gitti? Masterchef 4 Kasım hangi şehirde yarıştılar? 

mas-3

Masterchef Türkiye bütün heyecanı ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Geçen senelerde Uğur Kardaş, Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı'nın yarışmacı olduğu programda bu sene Dilara, Hasan, Tahsin, Araz, Eren, Mert, Safanur, Emre, Sergen, Azize, Pelin gibi isimler yarışmacı olarak yarışıyor. Peki bu sene şampiyon kim olacak? Masterchef Türkiye bu senenin şampiyonu hangi isim olacak?

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

MASTERCHEF DIŞ OYUN İÇİN HANGİ ŞEHRE GİTTİ?

Ekranların ilgiyle izlenen sevilen yarışması Masterchef Türkiye bu hafta dış oyun için Batman'a gittiler. Batman'ın yöresel yemeklerini yapan yarışmacılar en iyi tabakları çıkarabilmek için yarış içerisine girdiler. Peki Masterchef Türkiye'de yarışmacılar hangi yemekleri yaptılar?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programında serme pilav, etli bulgur, ihni nohut çorbası gibi yemekleri yaptılar. Yöresel yemekleri halkın beğenisine sundular. Masterchef son dakikada yarışmacılar dış oyunda yaptığı yemeklerle oy alıyorlar. En fazla oyu alan takım dokunulmaz olurken diğer takım eleme potasına gidecek ismi belirlemek için bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak.