Masterchef yarışma programı bu haftaya yine iki kaptan seçimi ile başarılı bir giriş yapılıyor. Hasan Mavi takım kaptanı olurken, karşısına takım kaptanı olarak Pelin' i seçiyor, Pelin ise Hasan' ı 3-0 yeniyor. işte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle ..

Kamumanset.com - Masterchef yarışma programı bu haftaya yine iki kaptan seçimi ile başarılı bir giriş yapılıyor. Hasan Mavi takım kaptanı olurken, karşısına takım kaptanı olarak Pelin' i seçiyor, Pelin ise Hasan' ı 3-0 yeniyor. işte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle ..

Masterchef yarışma programında yeni sezonda yeni bölümlerde Pelin Zaman' ı kaptan olarak izleyeceğiz. İzleyenlerin ise Pelin hakkında çok merak edilen soruları var işte Masterchef 2021 sezonu yarışmacılarından Pelin Zaman kimdir gelin hep birlikte inceleyelim. 

Masterchef 2021 yeni sezona kadroya sondan bir önce katılan yarışmacılardan biri Pelin Zaman' dır. Ara ara kendisine sürekli tatlı verilmesinden şikayet etse de eli çok lezzetli olan yarışmacılardan birisidir diyebilir. Geçtiğimiz hafta son ikiye kalarak eleme potasından son anda Rabia' yı eleyerek kurtulan başarılı yarışmacı Pelin Zaman' ı yeni bölümde Kırmızı takım kaptanı ile izliyor olacağız. Çok başarılı bir takım seçimi yaparak, Mavi takım kaptanı Hasan' a karşı mücadele eden başarılı yarışmacı Pelin Zaman yeni bölümlerde bakalım kurduğu takım ile galibiyetleri bir bir alarak hafta sonuna kadar takımından kimseyi potaya göndermemeyi başarabilecek mi? Hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Masterchef yarışma programı yeni sezonda yeni bölümleri ile pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, pazar günleri TV 8 ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın.

Masterchef Yarışmacılarından Pelin Zaman Kimdir?

Masterchef  2021 yarışmacılarından Pelin Zaman 2 Mayıs 1988 yılı doğumludur. Başarılı yarışmacı Pelin Zaman Masterchef yarışmasına İstanbul' dan katılım sağlamaktadır. 

Mesleği havalimanı kabin memurluğu olan başarılı yarışmacı Pelin Zaman, dünya mutfağına da oldukça ilgili olduğunu ve çok güzel tatlılar yapabildiğini de her fırsatta dile getirmektedir. 

aaaaaaapelin

Başarılı yarışmacı Pelin Zaman, diksiyon eğitimi de almıştır. Çok sayıda ülke gezen Pelin Zaman, belirli bir dönem Amerika' da yaşamıştır. Dünya mutfağına ait çok güzel yemekler yapan başarılı yarışmacı Pelin Zaman aynı zamanda çok da güzel dünya mutfağı yemekleri yapıyordur. Herkes tarafından beğenilen bu yemeklerle ileride kendine ait bir restaurant açmayı düşünüyor. Masterchef yarışmacılarından olan Pelin Zaman' ın evli olup olmadığı bilinmemekle birlikte tahminler evli olmadığı yönünde olduğunu söyleyebiliriz.

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Masterchef yarışma programında Pelin Zaman @pelinzamannn ismi ile takip edebilirsiniz.