Masterchef Pelin Kaç Yaşında Nereli Pelin Zaman Hayatı Masterchef Türkiye Pelin Zaman kimdir, hayatı hakkında merak edilenler

Masterchef Pelin Kaç Yaşında Nereli Pelin Zaman Hayatı Masterchef Türkiye Pelin Zaman kimdir, hayatı hakkında merak edilenler.. Masterchef Türkiye'nin sevilen yarışmacılarından Pelin kimdir, Pelin Zaman hakkında merak edilenleri sizler için derledik. TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef Türkiye'nin Pelin Zaman adlı yarışmacısı hakkında merak edilenler.. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, sunuculuğunu Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı yarışma programında Pelin Zaman tarzı ve yemekleri ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki Masterchef'in iddialı yarışmacılarından olan Pelin Zaman kimdir, kaç yaşında? Pelin Zaman nereli?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de heyecanlı yarış devam ediyor. Sunuculuğunu ve şeflerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı reytingleri yüksek yarışma programının yarışmacılarının hayatı merak ediliyor. İzleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen yarışma programında yarışmacıların hayatları araştırılıyor. Masterchef Sergen Özen, Tahsin Küçük, Rabia Nur Çamurlu, Safanur Bol, Pelin Zaman, Mert Yılmaz, Hasan Biltekin, Mert Ateş Durukan, Eren Kaşıkçı, Emre Büber, Burcu Önal, Dilara Başaran, Araz Aknam ve Azize Polat'ın yarışmaya devam ettiği biliniyor. Peki Masterchef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından Pelin kimdir, Pelin Zaman nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

pelin2

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

PELİN ZAMAN KİMDİR?

33 yaşında olan yarışmacı bir hava limanında yolcu hizmetleri memurluğu yapmıştır. Üniversitede işletme bölümünden mezun olan Pelin Zaman mutfağa her zaman ilgiliydi. Pelin Zaman 2 yıl açıköğretim fakültesinde okuyarak aşçılık eğitimi aldıktan sonra dünya mutfağı hakkında araştırmalar yaptı. Bir dönem Amerika'da yaşamını sürdürdü. İleride bir işletme açmak isteyen Masterchef Pelin'in Instagram hesabında @pelinzamannn adlı ismiyle bulunuyor. 

pelin3

Yarışmacı Pelin Zaman ilk turda şeflere özenle hazırladığı Porta Riko adlı yemeği sundu. 3 evet oyunu alan Pelin Zaman ikinci turda Kübra ve Rümeysa ile yarıştı. Minestrone çorbasını en iyi yapan Pelin Zaman yedek kadroya ismini yazdırdı. Haftalarca ana kadroya girmek için yarışan Pelin Zaman lazanya yemeği ile ana kadroya girdi. Başarılı yemekleri ve iddialı yapısı ile dikkat çeken Pelin Zaman Masterchef Türkiye ekranlarının iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor.