Masterchef Pelin Evli Mi Nereli Eleme Gecesi Yarışan Pelin Kaç Yaşında? Mastercef Pelin nereden katıldı? Pelin elenecek mi? Masterchef Pelin hakkında merak edilenler. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de yarışmacı olarak yarışan Pelin eleme gecesine kaldı. Eleme gecesinde Safanur, Hasan, Görkem, Mert ve Araz ile yarışacak olan Pelin kimdir? Masterchef Pelin kaç yaşında, nereli? Masterchef Türkiye'de Pelin'in hayatı izleyenler tarafından araştırılıyor. Masterchef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından Pelin elenecek mi? Pelin Zaman nereli?

pelin2-1

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, sunuculuğunu Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı yarışma programında Pelin Zaman tarzı ve yemekleri ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Eleme gecesine kalan Pelin izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Masterchef'in iddialı yarışmacılarından olan Pelin Zaman kimdir, kaç yaşında? Pelin Zaman nereli?

MASTERCHEF PELİN ZAMAN KİMDİR?

33 yaşında olan yarışmacı bir hava limanında yolcu hizmetleri memurluğu yapmıştır. Üniversitede işletme bölümünden mezun olan Pelin Zaman mutfağa her zaman ilgiliydi. Pelin Zaman 2 yıl açıköğretim fakültesinde okuyarak aşçılık eğitimi aldıktan sonra dünya mutfağı hakkında araştırmalar yaptı. Bir dönem Amerika'da yaşamını sürdürdü. İleride bir işletme açmak isteyen Masterchef Pelin'in Instagram hesabında @pelinzamannn adlı ismiyle bulunuyor. 

pelin3-1

Yarışmacı Pelin Zaman ilk turda şeflere özenle hazırladığı Porta Riko adlı yemeği sundu. 3 evet oyunu alan Pelin Zaman ikinci turda Kübra ve Rümeysa ile yarıştı. Minestrone çorbasını en iyi yapan Pelin Zaman yedek kadroya ismini yazdırdı. Haftalarca ana kadroya girmek için yarışan Pelin Zaman lazanya yemeği ile ana kadroya girdi. Başarılı yemekleri ve iddialı yapısı ile dikkat çeken Pelin Zaman Masterchef Türkiye ekranlarının iddialı yarışmacıları arasında yer alıyor. Masterchef Türkiye Pelin Zaman hayatı izleyiciler tarafından merak edilmişti. Masterchef Türkiye Pelin eleme gecesinde yarışacak yarışmacılar arasında yer alıyor.