Masterchef Mert bugün siyah önlük ile yarışıyor. Bunun nedeni izleyenler arasında merak konusu oldu. Ama dünkü bölümü izleyenler için çok net..

Kamumanset.com - Masterchef Mert bugün siyah önlük ile yarışıyor. Bunun nedeni izleyenler arasında merak konusu oldu. Ama dünkü bölümü izleyenler için çok net..

Masterchef yarışma programı yeni sezonda yeni 16 kişilik kadrosu ile ekranlarda başarılı bir şekilde yerini almaya devam ediyor. Başarılı yarışma programı Masterchef bu sezonda da reyting üzerine reyting kırmaya devam ederken yayınlanan bugünkü yeni bölümde yarışmacılar Mezapotamya yemekleri yapıyorlar. Yaptıkları yemekleri de sizlerle haberlerimizde paylaşacağız fakat onlardan önce izleyenlerin merak ettikleri bir konu var. Yarışmacılardan Mert' in siyah önlüklü oluşu yani direk eleme potasında olma nedeni izleyenler arasında büyük merak konusu oldu diyebiliriz. 

Bu hafta şefler kaptanlık oyununu ciddiye almadıklarını düşündükleri yarışmacılar için, kaptanlık oyununda yemeğini tamamlayamayan yarışmacılara en iyi mıhlama yaptırma yarışı yaptırdılar. Kaptanlık oyununu tamamlamayan yarışmacılarımız birbirinden güzel mıhlamalar ile seyircilerin karşısına çıktılar ve en iyi mıhlamayı yapanları teker teker yerini gönderen şeflerimiz, mıhlamasını en beğenmedikleri ismi seçtiler ve bu isim Mert oldu. Mert kaptanlık oyununda yemeğini yetiştiremediği gibi bir de en kötü mıhlamayı yapınca haftanın ilk siyah önlüğünü giyen mavi takım yarışmacılarından birisi oldu. 

Bildiğimiz gibi Mert bu hafta Masterchef yarışmasında Mavi takımda yer alıyordu. Ama kaptanlık oyunu sonrasında siyah önlüğü giyen ilk isim oldu. Şefler artık kaptanlık oyununu yarışmacıların daha fazla ciddiye almaları için bu şekilde yeni methodlar izleyeceklerini açıkladılar. 

İzleyenlere ve yarışmacılar için bu oyun hiç beklenmeyen bir oyundu fakat bizce de geç bile kalınmış bir kayıp oyunuydu diyebiliriz. 

Masterchef yarışma programında her gün her haftada yeni bir yenilik görmeye devam ediyoruz. Bu sezonda da şefler ve yapım ekibi değişiklikler yaparak yarışma programı sezonuna devam ediyorlar. 

Masterchef yarışma programında bu akşam yarışmacılar birbirinden güzel Mezopotamya yemekleri yapacaklar ve davetlilere de bu yemekleri ikram edecekler, bakalım en güzel yemeği hangi takım yapacak ve dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda olan hangi takım olacak. İzleyerek göreceğiz. 

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Masterchef yarışma programı bu akşam da yeni bölümü ile 20.00 de TV 8 ekranlarında, sakın kaçırmayın.