Masterchef Mehmet Yalçınkaya Dudağına Ne Oldu Dolgu Mu Yaptırdı? Masterchef Mehmet Yalçınkaya dudak dolgusu mu yaptırdı?

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Dudağına Ne Oldu Dolgu Mu Yaptırdı? Masterchef Mehmet Yalçınkaya dudak dolgusu mu yaptırdı? TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef Türkiye'de jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya dudak dolgusu mu yaptırdı? Ekranların en sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'nin sinirli şefi Mehmet Yalçınkaya dudaklarına ne yaptırdı sorusu izleyiciler tarafından en çok araştırılan sorulardan oldu. Peki Mehmet Yalçınkaya dudaklarına ne oldu? Mehmet Yalçınkaya dudaklarına estetik mi yaptırdı? Masterchef Mehmet Yalçınkaya dudakları hakkında söylenen estetik iddialarına ne cevap verdi? Son dakika Masterchef Mehmet Yalçınkaya haberi.

aaa

Masterchef'in ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya'nın dudaklarına estetik yaptırdığı iddia edildi. Dudaklarının şiş olduğu videosu kısa sürede sosyal medyada gündem olan Mehmet Yalçınkaya, sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Peki Masterchef Türkiye Mehmet Yalçınkaya dudaklarına ne oldu? Kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Yalçınkaya, "Alerjim var bir ürüne, yapmayın" şeklinde açıklamada bulundu.  TV 8 ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı yarışma programı televizyon gündeminde en çok izlenen programlardan olunca jüri üyeleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Son bölümde ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın dudağının şişmesi sonucu ünlü şefin dolgu yaptırdığı iddiası magazin gündeminde yer aldı. Peki Mehmet Yalçınkaya dolgu mu yaptırdı?

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

AAAA

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya'nın şişen dudağını gören birçok sosyal medya kullanıcısı, yarışma programının sert mizaçlı şeflerinden Yalçınkaya hakkında bomba gibi bir iddia attı. Mehmet şefin dolgu yaptırdığını iddia etti. Kısa sürede gündem olan şeften hakkındaki iddiaya jet yanıt geldi. Mehmet Yalçınkaya hakkında iddialar konusunda sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. "Arkadaşlar alerjim var bir ürüne. Yapmayın" ifadelerini kullandı.

Başarılı şef Masterchef Türkiye'de 4 senedir jüri kadrosunda yer alıyor. Sert mizacı ile dikkat çekiyor. Türkiye'nin en iyi şeflerinden olan Mehmet Yalçınkaya televizyon dünyasında en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başarıyor.