Masterchef Kurgu Mu Eski Yarışmacı İfşaladı Mastercehf Tunahan Ak'dan Masterchef Kurgu mu sorusu sorduracak hareket geldi

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Masterchef Kurgu Mu Eski Yarışmacı İfşaladı Mastercehf Tunahan Ak'dan Masterchef Kurgu mu sorusu sorduracak hareket geldi. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de eski yarışmacılardan birinin yaptığı hareket herkesi şaşırttı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın oturduğu Masterchef Türkiye'de yer alan iddia kafaları karıştırdı. Masterchef Kurgu mu? Masterchef Türkiye hakkında ortaya atılan şok iddiaya Tunahan Ak'dan destek geldi. Ünlü yarışmacı Ak'ın bir paylaşımı beğenmesi en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Masterchef Türkiye'ye veda eden genç yarışmacı Tunahan Ak dikkat çeken bir iddiada bulundu. Tunahan'ın yaptığı hareket herkesi şaşırttı.

TV8 ekranlarının sevilen jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın oturduğu Masterchef Türkiye'de 19 Eylül 2021'de yarışmaya veda eden Tunahan Ak, yarışmanın kurgu olduğunu iddia eden bir hamlede bulundu. Habere göre Tunahan Ak yarışmanın kurgu olduğunu iddia eden bir paylaşımı beğendi. Tunahan Ak'ın bu hamlesi sosyal medyada da gündem oldu. Tunahan Ak söyledikleri ile gündemde bomba etkisi yarattı.

Masterchef'te neşeli halleri ile dikkatleri üzerine çeken Tunahan Ak, Masterchef Türkiye'nin kurgu olduğunu, yarışmaya tekrar katılan Görkem Demiral ve Azize Polat'ın bu kurgunun bir parçası olduğunu iddia eden bir tweeti beğenmesi televizyon gündemini karıştırdı. Jüriliğini ve sunuculuğunu Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı yarışma programında Tunahan Ak'ın paylaşıma olan beğenisi akıllara "Masterchef kurgu mu" sorusunu getirdi. 

tuna2

Sempatik eski yarışmacılardan olan Tunahan Ak, Masterchef Türkiye'nin kurgu olduğunu, yarışmaya tekrar katılan Görkem Demiral ve Azize Polat'ın bu senaryonun bir parçası olduğunu iddia eden bir paylaşımı beğenmesi ortalığı karıştırdı. Acun Ilıcalı'yı sinirlendirecek bu hareket birçok sosyal medya sitesinde de gündem oldu. 

Sempatik yarışmacı Tunahan Ak'ın bu hareketi, yarışmanın takipçileri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edilmesi ile gündeme geldi. Masterchef Kurgu mu izleyiciler hala merak ediyor.

Kamu Manşet