Masterchef yarışmasında 28 Kasım 2021 akşamı yeni bir isim daha ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sevilen yarışma programında bu akşam yeni bir veda yaşanacak. İşte sevilen yarışma programı detayları ve gelişmeleri haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef yarışmasında 28 Kasım 2021 akşamı yeni bir isim daha ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sevilen yarışma programında bu akşam yeni bir veda yaşanacak. İşte sevilen yarışma programı detayları ve gelişmeleri haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef yarışma programında bu hafta şeflerin önünde yeni bir mücadele sergilenecek. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu jüri üyelerinin karşısında hünerlerini sergileyecekler ve ekranlardaki mücadelelerine devam edebilmek için kıyasıya mücadele edecekler. 

28 Kasım 2021 akşamı yayınlanacak olan bölümde 6 ismin mücadelesini izleyeceğiz. Bakalım yeni bölümde hangi isim ekranlara veda edecek. Hangi 5 isim ekranlardaki hayat mücadelesine bu akşam kaldığı yerden devam edecek. 

Son takım oyununda iki takımın yaptıkları yemekleri takımların aileleri tadarak puanlama yaptı. Kırmızı ve mavi takım 3. dokunulmazlık oyununda mercimek çorbası, patlıcan musakka,pirinç pilavı, sultan sarması yaparak ailelerine yaptıkları yemekleri ikram ettiler. Tadım sonrası aileler seçimlerini yaptılar ve kazanan takım mavi takım oldu. 

Sonrasında Kırmızı takımda yer alan isimler yeniden bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar ve içlerinden Eren bireysel dokunulmazlık oyununu kazanarak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim olarak yerini aldı. Sonrasında ise yeni eleme isimleri de belirlenerek, yeni eleme adayları olarak Görkem, Pelin, Safanur, Mert, Araz ve Hasan ile birlikte 6 kişilik eleme aday listesi tamamlanmış oldu. 

Masterchef Türkiye 28 Kasım 2021 Eleme Adayları

Görkem

Pelin

Sefanur

Mert

Araz

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

Hasan

masterchef kim elendi

Masterchef Türkiye 2021 yarışma programında bu akşam yeni bir elenme gerçekleşecektir. Bu akşam eleme listesinde 6 iyi yarışmacı yer akıyor. Görkem, Pelin, Sefanur, Mert, Araz ve Hasan yer alıyor. Bakalım yeni bölümde hangi isim ekranlara veda edecek. Hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

6 eleme adayından bu akşam bir isim ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. İlk olarak 6 isim yemek yaparak mücadele edecekler ve bu 6 isimden ilk 3' ü listeden çıkarak son 3 eleme adayı yeni bir şef tabağı yaparak yarışacaklar ve bu yemeklerden iki kişi galip gelecek ve sonucuncu yani 6. olan isim ise ekranlara veda edecek.