Masterchef Kim Elendi 24 Ekim Kim Elendi? Masterchef elenen isim kim oldu? Masterchef'e kim veda etti?

Masterchef Kim Elendi 24 Ekim Kim Elendi? Masterchef elenen isim kim oldu? Masterchef'e kim veda etti? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de kim elendi? Sevilen yemek yarışmasından Masterchef Türkiye'de bu akşam kim elendi? 24 Ekim Masterchef elenen isim kim oldu? 9. haftada son dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmıştı. Masterchef Türkiye'de elenen isim belli oldu mu?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de heyecanlı yarış devam ediyor. Sunuculuğunu ve şeflerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı reytingleri yüksek yarışma programında bu akşam eleme gecesi yaşanıyor. Masterchef 9. haftada haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmıştı. Mavi takımda Dilara ve Rabia 1. ve 2. eleme adayı olmuşlardı. Sergen Özen, Tahsin Küçük, Rabia Nur Çamurlu, Safanur Bol, Pelin Zaman, Mert Yılmaz, Hasan Biltekin, Mert Ateş Durukan, Eren Kaşıkçı, Emre Büber, Burcu Önal, Dilara Başaran, Araz Aknam ve Azize Polat'ın yarışmaya devam ettiği biliniyor. TV 8'in sevilen programı Masterchef'te elenen isim kim oldu? Masterchef Emre, Dilara, Rabia, Hasan, Sergen ve Pelin arasından hangi yarışmacı yarışmaya veda etti?

master2

İkinci dokunulmazlık oyunu kazananı ise Kırmızı takım olmuştu. Mavi takım kendi arasında oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası Hasan ve Sergen eleme adayları olmuşlardı. Üçüncü dokunulmazlık oyununu ise mavi takım kaybetti. Eren bireysel dokunulmazlığı elde eden isim oldu. Potaya ise Pelin ve Emre katılarak son eleme adayları oldu. 

Böylece Masterchef eleme potasına Dilara, Rabia, Hasan, Sergen, Pelin ve Emre olmuştu. Peki Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Masterchef elenen isim kim oldu?

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın sunuculuk ve şeflik yaptığı yarışma programında 24 Ekim akşamı eleme oyunu oynandı. Masterchef eleme oyununda kimin başarısız olduğu henüz belli olmadı. Masterchef eleme adaylarının mücadele ettiği gecede kim elendi? Masterchef elenen isim önümüzdeki dakikalarda belli olacak.

master3

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programında dokunulmazlık oyununu kaybederek elenen isim belli oluyor. Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de hayallerine veda eden isim belli oluyor.