Masterchef Kim Elendi 17 Ekim Kim Elendi? Masterchef Türkiye elenen yarışmacı belli oldu Masterchef 17 Ekim elenen isim belli oldu?

Kamumanset.com - Masterchef Kim Elendi 17 Ekim Kim Elendi? Masterchef Türkiye elenen yarışmacı belli oldu Masterchef 17 Ekim elenen isim belli oldu? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de elenen isim belli oldu. Sunuculuğunu ve jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yer aldığı Masterchef Türkiye'de dün akşam yarışmaya veda eden isim belli oldu. 

mas2

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programında dokunulmazlık oyununu kaybederek elenen isim belli oldu. Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de hayallerine veda eden isim belli oldu. Kaptanlık oyununun ardından altı yarışmacının yemeklerini yetiştirmemesi üzerine şefler durumdan rahatsızlık duymuş ve bir ismi eleme potasına göndermişti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ise mavi takım kaybetmişti. Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı elde eden isim Tahsin eleme adayı olarak Rabia'nın adını vermişti. Konseyde en çok oyu ise Eren alarak eleme potasına girmişti.

İkinci takım dokunulmazlığını da mavi takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı Emre elde etti ve Pelin'i eleme adayı olarak çıkardı. Burcu eleme potasına girmişti. Son dokunulmazlık oyununu ise kırmızı takım kaybetti ve bireysel dokunulmazlığı Dilara kazandı. Dilara, Ateş'i 6. eleme adayı olarak seçti. Takımda fazla oyu alan Milhan ise 7. eleme adayı olarak seçildi. 

mas3

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Böylece eleme potasına Eren, Mert, Rabia, Burcu, Ateş ve Milhan girdi. Şefler eleme gününde yarışmacılardan ana ürünü sumak olan bir yemek hazırlamasını istediler. En iyi yapan isim Eren olurken Burcu, Pelin ve Ateş ile beraber eleme potasından çıktı. Rabia, Mert ile beraber Danilo Zanna'nın kuzu incik tarifini yapmaya çalıştı. Danilo Zanna imzalı tabağı en iyi yapan isim eleme potasından çıkarken diğeri Masterchef'e veda etti. TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchefe veda eden isim Milhan oldu. 19 yaşındaki Mert Masterchef eleme potasında yeteri kadar başarılı olamadığı için elenen isim oldu. Masterchef Milhan'ın elenmesi sosyal medyada da gündem oldu. Yarışmanın şefleri de Milhan'ın elenmesine çok üzüldüler. Milhan gözyaşları içinde Masterchef Türkiye hayallerine veda etti. Rabia ise eleme potasından son anda çıktı.