Masterchef yarışma programı 17 Ekim akşamı yeni bir eleme yaşıyor. Masterchef eleme ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Kamumanset.com - Masterchef yarışma programı 17 Ekim akşamı yeni bir eleme yaşıyor. Masterchef eleme ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde.

Masterchef' de yeni bölümde yeni bir elenme daha yaşandı. Bu akşam potada tam 7 kişilik bir yarışma oldu. Her zaman 6 kişilik bir eleme yarışı olan Masterchef' de bu akşam 7 kişilik bir pota yarışı yaşandı. 

Masterchef' te Bu Hafta Eleme Adayları

Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan oldu. 

7 eleme potasındaki yarışmacılar, 2 aşamalı eleme turuna katıldılar. Masterchef yarışma programında ilk aşamada Eren, Pelin, Burcu ve Ateş eleme potasından kurtularak yarışmaya devam ettiler. Sonrasında Mert, Milhan ve Rabia son 3' e kalarak 2. eleme yemeği olan şef yemeğini tüm maharetlerini sergileyerek ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Danilo şefin yaptığı imza yemeği olan incik' i  en güzel şekilde yapmaya çalışan eleme adaylarının potasından kurtulan ilk isim Masterchef 2021 ana kadro yarışmacısı Mert oldu. Rabia ve Milhan son 2 ye kaldılar ve Rabia da potadan 2. olarak çıkarak yarışmaya kaldığı yerden devam eden ana kadro yarışmacısı olarak yerini aldı. Milhan Erdem ise 3. kişilik 2. tur potasından kurtulamayan ve sonuncu olan Masterchef ana kadro yarışmacısı oldu ve böylelikle yarışmaya veda eden isim oldu. 

Böylelikle Masterchef 2021 yarışmasına veda eden isim Milhan Erdem oldu. 

Masterchef Ana Kadro Yarışmacısı Milhan Erdem Kimdir?

Masterchef yarışmacılarından Milhan Erdem 2001 yılında Kütahya Tavşanlı ilçesinde fünyaya gelmiştir. İstanbul Lübnan mutfağında çalışan başarılı yarışmacı Milhan İstanbul' da yaşamaktadır. 

Antalya ilinde EXPO' daki yarışmaya katılan başarılı Masterchef yarışmacısı Milhan Erdem bu yarışmadan "Yılın Altın Genç Şefi" ödülünü kazanmıştır. Antalya, Marmaris ve Almanya' da stajlar görmüştür. Kırgızistan' da Türk yemeklerini tanıtan başarılı yarışmacı Milhan Erdem, Türkiye' ye döndükten sonra Nişantaşı' nda Lübnan mutfağında çalışmıştır. 

Masterchef 2021 yarışması yeni sezonda yeni sezonda da TV 8 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Masterchef 18 Ekim Pazartesi günü saat 20.00 de TV 8 ekranlarında sizlerle olacak, sakın kaçırmayın.