Masterchef popüler yarışma programı bu hafta da eleme günü geldi çattı. Yeni bölümde potadaki 6 yarışmadan bir tanesi Masterchef hayatına veda edecek. Popüler yarışma programına geçen hafta Hamza veda ederken, ana kadroya yedek yarışmacılardan Pelin katılmıştı. Bu pazar ise yeni bir veda oyunu daha oynanacak ve bir isim Masterchef hayallerine veda edecek. İşte sevilen yarışma programı Masterchef ile ilgili gelişmeler ve hangi günler ekranlarda yer aldığı ile iligli detaylar haberimizde sizlerle.

Masterchef popüler yarışma programı bu hafta da eleme günü geldi çattı. Yeni bölümde potadaki 6 yarışmadan bir tanesi Masterchef hayatına veda edecek. Popüler yarışma programına geçen hafta Hamza veda ederken, ana kadroya yedek yarışmacılardan Pelin katılmıştı. Bu pazar ise yeni bir veda oyunu daha oynanacak ve bir isim Masterchef hayallerine veda edecek. İşte sevilen yarışma programı Masterchef ile ilgili gelişmeler ve hangi günler ekranlarda yer aldığı ile iligli detaylar haberimizde sizlerle..  

Bu Sezon jüri koltuğunda yine, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya yer alan Masterchef' re bugün yani 3 Ekim günü yeni bir veda ile ekranlarda yerini alıyor. 6 kişilik potadan bir isim ekranlara ve  Masterchef hayallerine bu akşam veda ediyor.    

Potadaki 6 isim Araz, Safanur, Ateş, Milhan, Mustafa, Şükrü. Bu akşam tamamı Kırmızı Takım üyelerinden oluşan eleme potasından bir kişi Masterchef ve tüm hayallerine veda edecek. Elenen isim netleştiğinde haberimizde sizlerle paylaşacağız.    

Sevilen yarışma programı bu hafta geçen haftalarda olduğu günlerde TV 8 ekranlarında yer almıyordu çünkü yeni sezona merhaba diyen başka bir yarışma programı vardı O Ses Türkiye. 2 senelik pandemi nedeniyle ekranlara gelemeyen yarışma programı bu sezon yayın hayatına merhaba dedi ve 2 Ekim günü ilk bölümü ile yayınlandı.    

O Ses Türkiye bu sezon 2 sezonluk ara ardından 2 Ekim günü yeniden yayın hayatına başladı. Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç' tan oluşan dev jüri üyeli kadrosu ile kış sezonu boyunca ekranlarımızı süslemeye devam edecek.    

Popüler Yemek yarışma programı  Masterchef' i Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri TV 8 ekranlarında saat 20.00 de izlemeye devam edebilirsiniz.  

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?


Masterchef yarışma programı detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi takip etmeyi unutmayınız.