Masterchef yarışma programına gündeme bomba gibi bir haber düştü. İşte o haber detayları ve gelişmeleri sizlerle..

http://Kamumanset.com - Masterchef yarışma programına gündeme bomba gibi bir haber düştü. İşte o haber detayları ve gelişmeleri sizlerle..

Masterchef yarışma programında bugünlerde en çok dikkat çeken olay diskalifiye olayı oldu. Bu haber aniden tüm sosyal medya ve haberler tarafında yayılarak adeta gündem oldu.İşte Masterchef yarışma programındaki diskalifiye haberi ile ilgli bilinene detaylar haberimizde.

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Masterchef 2021 de diskalifiye yaşanacağına dair bir süredir haberler tüm platformlarda dolaşıyor. Bu dikalifiye nasıl olacak ve kimler arasında gerçekleşecek bu konuda da net bir açıklama bulunmazken aynı şekilde merak edilen konular arasında yerini aldı. 

Yeni sezonda da Tv 8 ekranlarında yayın hayatına devam eden Acun Medya yapımlı sevilen yarışma programı Masterchef, yeni sezonu ile de Danilo, Mehmet ve Somer şeflerin juri üyeliği ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. 

Masterchef' de bu akşam yayınlanan bölümde yarışmacılar Mardin' den ekranlarımıza geldiler. Mardin' de birbirinden ünlü ve güzel Mezopotamya yemeklerini yapan yarışmacılara Ömür Akkor eşlik etti. Ömür Akkor yeni bölümde hem bir juri üyesi hemde yemekleri Masterchef yarışmacılarına tanıtan bir şef gibi yer aldı diyebiliriz. 

Başarılı şef Ömür Akkor' un da yardımları ile Masterchef yarışmacıları yemeklerini tam zamanında bitirerek ikram etmeyi başarabildiler.

Gün sonunda ise Tahsin' in kaptanlığı ile Mavi takım, Sergen' in kaptanlığındaki Kırmızı takımı adeta hezimete uğratıyor ve böylece Mavi takım ilk oyundaki dokunulmazlığı alan takım olmuş oluyor. Kırmızı takım ise, kendi aralarında dokunulmazlık oyunu oynayıp potaya Mert' ten sonra giden ismi belirlemeye başlayacaklar. 

Bakalım eleme oyununu Kırmızı takımdan hangi isim dokunulmazlık alarak galibiyet ile bitirecek ve dokunulmazlığın 14 ekimdeki sahibi olacak. Dokunulmazlık sahibi olan kişi ise eleme potasına direkt olarak bir isim gönderecek ve o isim bu haftanın 2. eleme adayı olarak yerini alacak. Sonrasında ise Kırmızı takım, takım üyeleri arasında oylama yaparak yeni bir eleme adayı daha belirleyecekler. Eleme adayları belli olduğunda haberimizde sizlerle paylaşacağız. 

Masterchef yarışma programı hafta içi saat 20.00 de Tv 8 ekranlarında sizlerle olacak, sakın kaçırmayın.