Başarılı Masterchef yarışmacılarından Burcu son dönemde gündemde merak konusu oldu. İşte sevilen yarışmacı Masterchef kimdir evli mi detayları kamumanset.com' da sizlerle..

Başarılı Masterchef yarışmacılarından Burcu son dönemde gündemde merak konusu oldu. İşte sevilen yarışmacı Masterchef  kimdir evli mi detayları kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef yarışmacılarından Burcu Önal' ı gelin daha yakından tanıyalım. 

Sevilen yarışmacı ana kadro ekibinde yarışan yarışmacı Burcu Önal 1986 yılı İstanbul Beyoğlu' nda dünyaya gelmiştir. Başarılı Masterchef ana kadro yarışmacısı Burcu Önal 15 sene boyunca Asya' da yaşamıştır. 

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

Küçük yaşlarında Filipinli bir ailede büyüyen başarılı yarışmacı Burcu Önal sonrasında Çinli bir ailede büyümüştür. Aslen ise Diyarbakırlıdır. 

Başarılı Masterchef ana kadro yarışmacısı Burcu Önal, İbrahim Önal ile evlidir. 

aaaaaaaaaburcu

Başarılı yarışmacı Burcu Önal ile Ajda Pekkan' ın konusu merak olmuştu. Burcu Önal Ajda Pekkan ile olan tanışıklığını şu şekilde anlatıyor..


Ahh nerden başlasam nasıl anlatsam bendeki seni ifade eder bilemem ..
Küçücüğüm yolum bir starın sahnesinden geçiyor baktıkça gözlerim kamaşıyor ve nasıl oluyorsa o kadar çocuğun içinde o ışık bana yaklaşıp, beni öpüyor
Sonra ne mi oluyor yıllarca onu gördüğüm her an o büyülü sahneye ve o güzel kokulu öpücüğe ışınlanıyorum. Herkes Ajda Pekkan izleyip, dinlerken ben hayaller aleminde kalbim pır pır..

Hikaye böyle kalır mı ?
tabii ki hayır bir yıldız dokunmuş artık bana ve kalbime sonra tekrar tekrar yolumuz kesişiyor ..
Nasıl anlatayım diye söze başladım çünkü kalbimde gönlümde onu tanıdıkça yaşayan bir efsane bir süperstar olmasının dışında o kadar çok özelliğine şahit oldum ki merhameti, kalbi, özelikle işini aşkla yapan insana olan sevgisini şefkatini o kadar derinden hissettim ki o yüzden kelimelere dökmek çok zor
O kadar yol, yordam gördüm
Belki dünyaları yedim içtim
Ama bu yaşa kadar göremediğim
Çözemediğim ne çok eksiğim varmış ve ben ne kadar şanslıymışım ki yaşayan bir efsanenin bilgeliği ve tecrübesi ile bunları öğrendim. Hemde en güzel anılarımızın içinde..
Restaurantımı açarken bir dileğim ve en önemlisi bir amacım vardı. Işık saçan bir caddede şef olmak yerine karanlık bir sokakta ben ışık olmak istiyordum ve gelen insanların caddenin ışığına değil benim ışığıma gelmesini hayal ediyordum. Hayallerime beni kavuşturan bir çok insan geldi misafirim oldu ama sanırım noktayı koyan yine Sen oldun..
Yaşayan Efsane SüperStar benim içinde En çok herkeste olmayan kalbe sahip olan Süper Kalp kalbi