Masterchef yarışma programını 14 Ekimde izleyenlerin en çok merak ettiği konu Masterchef bugün nerede oldu. İşte o sorunun cevaı haberimizde sizlerle..

Masterchef yarışma programını 14 Ekimde izleyenlerin en çok merak ettiği konu Masterchef bugün nerede oldu. İşte o sorunun cevaı haberimizde sizlerle..

Masterchef yarışma programı bu sezonda da Türkiye' nin 4 bir yanındaki güzel illerimizde dolaşmaya devam ediyor. Sevilen yarışma programında bu akşam birbirinden güzel Mezopotamya yemekleri yapıyorşar. Yarışmacı adayları yine kıyasıya bir mücadele ile en güzel yemekleri yapmak için birbirileri ile adeta kapışıyorlar diyebiliriz. 

Masterchef yarışması 14 ekim günü akşamı Mardin ilinde çekilen çekimler yayınlanıyor. Eski tarihi ile gönüllerde taht kurmuş olan Mardin ilinde Masterchef yarışmasını Mardin ilinin tarihi ve birbirinden değerli konukları ile izleyeceğiz. 

14 ekim günü menüsü ile Mezopotamya yemeklerinden oluşuyor. Birbirinden eşsiz yemekleri yetiştirmeye çalışan yarışmacılar yine kendilerinden geçerek yarışmaya devam ediyorlar.

İzlediğimiz bölümde şeflerin de Mardin iline uygun olarak giyim sergilemeleri de izleyenlerin gözünden kaçmıyor diyebiliriz. 

Artık elemelerin olduğu ve 16 kişilik kadronun bozularak gittiği, yeni isimlerin dahil olmadığı Masterchef yarışma programında bu sezon ilk kez bir takım bir kişi eksik yarışıyor. Bu hafta tabi ki bu takım kırmızı takım oldu. Mavi takımın kaptanı olan Tahsin, şimdiden çok başarılı bir kaptanlık sergiliyor diyebiliriz. Tahsin kendisine rakip kaptan olarak kendisi gibi güçlü bir ismi seçmeyi tercih etti ve bu isim Sergen oldu. Rekabeti sevdiğini her fırsatta dile getiren başarılı yarışmacı Tahsin, kırmızı takım kaptanı olarak Sergen' i seçerek bu haftanın ciddi geçeceğini ilk günden izleyicilere gösterdi diyebiliriz. 

Kırmızı Takım kaptanı olan Sergen ise, kendisine güvenerek takımını güvendiği isimler ile doldurmayı tercih etti. Ama ana kadro artık 15 kişi kaldığı için takımı 8 değil 7 kişiden oluştu. Yeni sezonda maalesef artık yeni yarışmacı eklemesi olmayacak ve sezon böylece 15 hafta kalarak devam ediyor diyebiliriz. Ekranlarda gördüğümüz 15 yarışmacı Masterchef adayından bir tanesi artık şampiyon diyebiliriz. Sürpriz bir eleme veya diskalifiye olmadığı sürece herkes için ilk 3 şimdiden belli oldu diyebiliriz. Bakalım 2021 Masterchef şampiyonu hangi Masterchef yarışmacı olacak. İzleyerek göreceğiz.

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Masterchef yarışma programı 14 ekim günü de saat 20.00 de TV 8 ekranlarında yerini alıyor.