Masterchef Araz Oyuncu Oluyor Araz Aknam Kuruluş Osman'da Kimi Oynayacak? Masterchef Araz oyuncu oluyor. Araz Aknam dizi yapımcılarının dikkatini çekti

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Masterchef Araz Oyuncu Oluyor Araz Aknam Kuruluş Osman'da Kimi Oynayacak? Masterchef Araz oyuncu oluyor. Araz Aknam dizi yapımcılarının dikkatini çekti. Masterchef Türkiye yarışmacılarından Araz Aknam dizi oyuncusu oluyor. Dış görünüşü ve ses tonu ile izleyicilerin dikkatini çeken Araz Aknam dizi yapımcılarının da dikkatini çekti. Masterchef'in iddialı yarışmacılarından Araz Aknam yaptığı sın paylaşımla yapımcıların dikkatini çekti.

ara

Sunuculuğunu ve şefliğini Mahmet Yalçınkaya, Somer Sirvrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı Masterchef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından biri olan Araz Aknam dizi oyuncusu oluyor haberi ile dikkatleri üzerine çekti. Duruşu ve kendine güveniyle dikkat çeken yarışmacının halleri herkesin dikkatini çekti. Hal böyle olunca dizilerin yapımcılarından Araz Aknam'a teklifler gelmeye başladı. 

Son olarak yaptığı paylaşımda yöresel kıyafetler giyerek herkesin dikkatini çeken Araz Aknam'ın Kuruluş Osman'da yer alacağı iddia edildi. Bazı izleyiciler Araz Aknam'ın yöresel kıyafetlerini görünce "Dönem dizisi oyuncusu olmalısın" gibi cümleler yazıp Araz Aknam'a destek verdiler. Yaptığı bu paylaşımın ardından Araz Aknam'ın sosyal medya hesabına binlerce takip isteği geldi. Masterchef Türkiye yarışmacılarından Araz Aknam'ın Kuruluş Osman, Barbaroslar gibi dizilerde yer almasının doğru olacağını söyleyen izleyiciler yorumlarını Araz Aknam'a da ilettiler.

araz

Daha önce bazı Masterchef Türkiye yarışmacıları dizilerde ve programlarda yer almıştı. Yasin Obuz Survivor'a katılırken Batuhan ise Aşkın Tarifi dizisinde oyuncu olarak yer almıştı. Bu sezonki yarışmacılardan Tunahan'ın ise farklı projelerde yer alacağı öğrenilmişti. Araz Aknam'ın hayranları ise ünlü yarışmacıyı bir dönem dizisinde görmek istiyorlar. 

ARAZ AKNAM KİMDİR?

İran'ın başkenti Tahran'da dünyaya gelen Araz 26 Temmuz 1990 doğumludur. Annesi Türk olan Araz'ın babası İranlıdır. Türk milli Amerikan Futbol takımında90 numarayla oynamıştır. 6 yaşına kadar İran'da yaşayan Araz daha sonra İstanbul'a gelmiştir. İngilizce, Türkçe, Azerice ve Farsça dillerini bilmektedir. Bir süre Amerika'da yaşamıştır. 2 metre boyu olan Araz 128 kilodur. 

Masterchef 2021'in kadrosunda yer alan Araz Aknam tarzı ve karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Araz Aknam voleybolcu Ece Alıcı ile dünya evine girmiştir. Masterchef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından olan Araz Aknam Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.