Masterchef yarışma programı Ana kadro yarışmacılarından Araz merak edilen bir yarışmacı oldu. İşte Masterchef Araz boyu kilosu yaşı detayları kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Masterchef yarışma programı Ana kadro yarışmacılarından Araz merak edilen bir yarışmacı oldu. İşte Masterchef Araz boyu kilosu yaşı detayları kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Sevilen yarışma programı bu sezon ana kadro yarışmacılarından biri olan Araz, 128 kilo ağırlığında 1.99 boyundadır. Başarılı yarışmacı bu sezon Masterchef yarışma programına yedeklerden dahil olarak ana kadroda yerini almıştır. 

Bakalım sevilen yarışmacı Araz Akman' ın masterchef yarışma serüveni çok uzun olacak mı? Şuanda son 12 ye kalarak iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

aaaaaaraz

Masterchef yarışmacılarından Araz Kimdir?Masterchef yarışmacılarından Araz çok tutkulu ve azimli bir yarışmacıdır. Daha yeni evlenen yarışmacı Araz ilk seçmelere geldiğinde henüz evli değildi, nişanlısı ile ekranlar karşından yerini alan başarılı yarışmacı Araz şuan evlidir. 

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

30 yaşında olan başarılı oyuncu Araz İran Azerisidir. Yarışma programına da İstanbul' dan katılmaktadır. Aslında İnşaat mühendisi olan başarılı Masterchef yarışmacısı Araz mutfağa olan ilgisini bir türlü kaybetmemiştir ve bunu hobi tutku haline getirmiştir. 

6 yaşına kadar İran' da yaşayan başarılı yarışmacı Araz Akman sonrasında eğitim planı için İstanbul' a gelerek yerleşmiştir. Üniversiteden de mezun olduktan sonra 2012 yılında ABD' ye taşınmıştır. 4 yıl burada yaşamıştır ve 2016 yılında İstanbul' a geri dönüş yapmıştır. 

İnşaat mühendisi olan Araz Yeditepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda Fenerbahçe kongre üyesidir. Çok iyi derecede İngilizce, Türkçe, Farsça ve Azerice bilen başarılı yarışmacı adayı Araz Akman, biraz da Almanca ve İspanyolca bilmektedir. 

Kilosu ve boyu ile dikkat çeken başarılı yarışmacı adayı Araz Akman 1.99 boyunda 128 kg ağırlığındadır. Oldukça uzun ve cüsseli duran başarılı yarışmacı Araz Akman yeni sezonun iddialı yarışmacılarından biridir. 

İlk elemelerde Peru mutfağından Levrek Ceviche yapan başarılı yarışmacı adayı Araz Akman üç evet alarak bir üst tura geçmeye hak kazanmıştır. 

Masterchef yarışma programı yeni sezonda da saat 20.00 de pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve pazar günleri TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yarışma programı Masterchef ile ilgili detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' dan takip etmeyi unutmayınız.