Masterchef yarışmasında 15 kasım 2021 yılında bir ilk yaşanıyor ve bugün 2 kişi ana kadroya dahil oluyor. İşte o isimler ve detayları sizlerle. Tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef yarışmasında 15 kasım 2021 yılında bir ilk yaşanıyor ve bugün 2 kişi ana kadroya dahil oluyor. İşte o isimler ve detayları sizlerle. Tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef yarışmasına bu akşam eski elenen isimlerden 2 kişi daha dahil oluyor. 

Bu isimlerden ilki daha dün elenen isim olan Azize oldu. Azize yeniden ana kadroda yerini aldı.

Bu isimlerden ikincisi  Görkem oldu. Görkem yeniden ana kadroda yerini aldı.

Masterchef yarışma programına 2. kez ana kadroya katılacak olan bir diğer isim ise Hamza ve Görkem arasından seçilecek. Reklam arasından sonra Hamza ya da Görkem hangi yarışmacı ana kadroya 2. kez dahil olacak bakalım hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Masterchef yarışma programında bu sene hiç beklenmeyen bir olay yaşandı. Bu sene ilk kez Masterchef yarışma programına daha önce elenen bir isim yeniden ana kadroya katılmak üzere elenen diğer tüm isimlerle kıyasıya bir mücadele gerçekleştirdiler. Aralarından en başarılı tabağa sahip olan Azize' nin tabağı birinci olmuştur ve Azize ana kadroya ilk dahil olan isim olmuştur. 

Masterchef yarışma programında 2. olarak yeniden ana kadroya dahil olacak olan ismi seçmek için eski yarışmacılar yeniden belirlenen yemeği yaparak yarışmaya başladılar ve aralarından iki isim eti istenilen şekilde pişirdi. Diğer isimlerin et pişirme şekilleri şefler tarafından beğenilmedi ve beğenilen tabaklar arasına hiç seçilmediler bile. Tabakları beğenilen isimler, Görkem ve Hamza oldu. Bakalım ana kadroya hangi eski yarışmacı dahil olacak izleyerek göreceğiz. 

Masterchef yarışma programına yeni sezonda ana kadroya yeniden dahil olan isimler

Azize

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Masterchef Yarışma Programı TV 8 Ekranlarındaki Yayın Günleri

Sevilen yarışma programı Masterchef yeni sezonda yeni bölümlerinde pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, pazar eleme günü ile TV 8 ekranlarda yerini almaya devam etmektedir.