Masterchef Acun'dan Elenen Emre Büber'e Şok İş Teklifi Acun Ilıcalı Emre Büber'e iş teklifinde bulundu. Detaylar kamumanset.com'da

Masterchef Acun'dan Elenen Emre Büber'e Şok İş Teklifi Acun Ilıcalı Emre Büber'e iş teklifinde bulundu. Detaylar kamumanset.com'da. TV 8 ekranlarının iddialı yarışma programlarından Masterchef Türkiye 2021 tüm hızıyla devam ederken programın yapımcısı ve kanalın sahibi Acun Ilıcalı Masterchef Türkiye'den elenen Emre Büber'e iş teklifinde bulundu. Elenen diğer yarışmacıları kıskandıracak olan teklifin detayları haberimizde...

Emre Büber Masterchef'in iddialı yarışmacıları arasındaydı. Ani elenişi ile herkesi üzdü. TV 8'in sevilen programı MasterChef'te Parkinson hastalığına yakalandığını öğrenen ve bilerek elendiği iddia edilen Emre Büber hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Ortaya atılan iddia Masterchef izleyenlerini şaşırttı. İddiaya göre Acun Ilıcalı, elenen yarışmacıya reddedemeyeceği bir teklif sundu. 

emre3-1

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef'te 11'inci hafta elenen isim Emre Büber oldu. Emre Büber hayranları bu habere çok üzüldü. İddiaya göre Parkinson hastalığı ortaya çıkan Emre Büber ve bile isteye yarışma esnasında elendiği iddia edilen Emre Büber'in Avusturya biletini aldığı öğrenilmişti. Emre Büber hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmezken ortaya yepyeni bir iddia atıldı. Avusturya'da büyüyen ancak aslen Konyalı olan Emre Büber kişiliği ve başarısı ile dikkat çekmişti. Masterchef'in sevilen isimlerinden olan Emre Büber'in ayrılığı Masterchef izleyicilerini üzmüştü.

Ata Beni ortaya attığı iddia ile kafaları karıştırdı. Ünlü femomen Benli'ye göre Acun Ilıcalı Emre Büber'e bir iş teklifinde bulundu. Benli daha önce yarışmacının parkinson hastalığına yakalandığı için ayrıldığını iddia etmişti. Ata Benli "Belki biliyorsunuz, Emre'nin hastalığı var. Bu az bir rakam değil. Boyun ve geniz bölgesinden verdiği kilolara dikkat ederseniz görebilirsiniz." açıklamalarına yer verdi.

emre2-1

İddiaya göre Acun Ilıcalı Emre Büber'e bir fırsat sundu. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın yarışmacıya Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde cömert bir iş teklifinde bulunduğu söylendi. Avusturya’ya dönmek için acele etmeyen Emre Büber hem tedavisini devam ettirip hem de sevdiği işi yapabilecek. Acun Ilıcalı'nın Emre Büber'e olan teklifi ise televizyon gündeminde çok konuşuldu. Emre Büber'in iş teklifine nasıl bir cevap verdiği ise henüz bilinmiyor.