Masterchef Dokunulmazlığı Kim Kazandı Masterchef 14 Ekim Eleme Adayları Masterchef üçüncü dokunulmazlığı kazanan isim kim oldu?

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Kamumanset.com - Masterchef Dokunulmazlığı Kim Kazandı Masterchef 14 Ekim Eleme Adayları Masterchef üçüncü dokunulmazlığı kazanan isim kim oldu? Masterchef Türkiye 2021 tüm hızıyla devam ediyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı yarışma programında dokunulmazlığı alan isim kim oldu? Masterchef 14 Ekim eleme adayları belli oldu mu? 

Ekranların iddialı yarışma programlarından Masterchef Türkiye bu akşam TV 8 ekranlarında yayınlandı. Mücadeleleri ile nefes kesen yarışmacılardan eleme potasına kim kaldı? Masterchef 14 Ekim yayınlanan bölüme ait tüm merak edilenleri sizler için derledik. 

masterchef2

Kırmızı ve mavi takımın nefes kesen mücadelesinde Şef Ömür Akkor'un leziz tarifleri yapıldı. Yarışmacıların büyük bir hırsla mücadele ettikleri gecede eleme potasına girenler belli oldu.  Peki Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef hangi takım dokunulmaz oldu? İşte Masterchef 14 Ekim Kazananları...

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kırmızı ve mavi takımın yarıştığı gecede yumurtalı Urfa köfte, şiveydiz, kilis tava, duvaklı pilav, Kahiye tatlısından oluşan menüyü yaptı. Mavi takım son takım oyununu kazanan takım oldu. Böylece kırmızı takım bireysel dokunulmazlığı oynayan takım oldu. Masterchef mavi takıma yenilen kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Şef Ömür Akkor'un yemeklerini rakiplerinden daha iyi yapamayan kırmızı takım eleme oyununu oynadı. 

MASTERCHEF4-1

Potada daha önceden olan Mert'in yanına iki isim daha geldi. Lahmacunu çıkaramayan 6 isimden biri olan Mert eleme potasına giren ilk isim olmuştu. Rabia ve Eren ise potaya giren diğer isimler olmuştu. Dördüncü isim Pelin olurken potaya son giren ise Burcu oldu. Böylece eleme adayları belli oldu. Masterchef Türkiye'de haftanın eleme adayları belli oldu.

Masterchef Türkiye'de heyecanlı yarış devam ederken şampiyonun kim olacağı merakla bekleniyor. Birbirinden leziz tarifleri yaparak izleyiciye bilgi aktaran programda yarışmacılar ülkenin en iyi şefleri tarafından eğitiliyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın hem sunuculu hem de şeflik yaptığı Masterchef TV 8 ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yer alıyor. Masterchef Türkiye 2021 şampiyonluk yarışı devam ediyor. Peki Masterchef birincisi kim olacak?