Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Çağla Şikel her paylaşımıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Instagram'da 4 milyon takipçi bulunan Çağla Şikel kar paylaşımıyla kış sezonu açtığını ilan etti.

1-54

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Ünlü manken Çağla Şıkel, her hareketiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü isimler arasında yer alıyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Çağla Şıkel, Instagram'da 4 milyon takipçiye sahip. Aynı zamanda iki çocuk annesi olan Çağla Şıkel, zaman zaman ailesiyle paylaşımlar yapıyor. Deneyimli manken ve sunucu Çağla Şıkel hafta sonunu ailesiyle birlikte karın keyifini çıkararak geçiriyor. Sosyal medyada kar paylaşımları yapan kayak sezonunu açtığı görülen Çağla Şıkel pozlarına beğeni ve yorum yağdı. Çağla Şıkel'in kar paylaşımlarına annesinin güzelliği damga vurdu. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle adeta genç kızlara taş çıkaran Çağla Şıkel'in annesini görenler "Güzelliğini genlerine borçluymuş" demeden edemedi. İşte Çağla Şıkel'in annesi ve oğulları ile yaptığı kar paylaşımları...
8-18

Manken Çağla Şıkel’in kar paylaşımlarına annesinin güzelliği damga vurdu! Çağla Şıkel kayak sezonunu açtı!

6-27

Çağla Şıkel'in hafta sonu kaçamağı imrendirdi. Deneyimli manken hafta sonunu ailesi ve arkadaşları ile kayarak geçiriyor.

5-35

Manken Çağla Şıkel’in kar paylaşımlarına annesinin güzelliği damga vurdu! Çağla Şıkel kayak sezonunu açtı!

7-14

Ünlü manken Çağla Şıkel, her hareketiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü isimler arasında yer alıyor.