Mahkum Savcı Fırat Bulut Kimdir Onur Tuna Hangi Dizilerde Oynadı Sevgilisi Kim Kaç Yaşında? Onur Tuna nereli, kaç yaşında?

Mahkum Savcı Fırat Bulut Kimdir Onur Tuna Hangi Dizilerde Oynadı Sevgilisi Kim Kaç Yaşında? Onur Tuna nereli, kaç yaşında? Onur Tuna hayatı hakkında merak edilenler.. Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

onur3-1
 
Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki dizinin başrolü Fırat kimdir? Onur Tuna kaç yaşında? Onur Tuna nereli, hayatı..

ONUR TUNA KİMDİR?

1985'te Çanakkale'de dünyaya geldi. Lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Robert Bosch'ta basketbol başta olmak üzere voleybol, masa tenisi ve futbol oynayan başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisansını tamamladı. Ardından Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı'nda eğitim aldı.

ONUR TUNA DİZİLERİ

Hayat Devam Ediyor

Huzur Sokağı

Filinta

Yasak Elma

Mucize Doktor

Mahkum

ONUR TUNA SEVGİLİSİ

Onur Tuna Elif Doğan ile aşk yaşamaktadır. Sevgilisi de kendisi gibi oyuncudur.