Mahkum Sasha Kimdir Hayal Köseoğlu Yaşı Boyu Kilosu? Hayal Köseoğlu Hangi Dizilerde Oynadı Sevgilisi Var Mı? Hayal Köseoğlu nereli, filmleri..

Mahkum Sasha Kimdir Hayal Köseoğlu Yaşı Boyu Kilosu? Hayal Köseoğlu Hangi Dizilerde Oynadı Sevgilisi Var Mı? Hayal Köseoğlu nereli, filmleri.. Mahkum dizisinin Sasha'sı Hayal Köseoğlu hayatı izleyenler tarafından merak ediliyor. Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek.

Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

sasha2

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki dizide Sasha'yı canlandıran Hayal Köseoğlu kimdir? Hayal Köseoğlu kaç kilo? Hayal Köseoğlu boyu..

HAYAL KÖSEOĞLU KİMDİR?

26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Küçük yaşta oyunculukla tanışan başarılı oyuncu Hayal Köseoğlu, 6 yaşında Ruhsar dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından Mahallenin Muhtarları dizisinde yer aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Pelin karakterine hayat verdi. Muhteşem Yüzyıl'da Cariyelerden birini canlandırdı. Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Derya'ya hayat verdi.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Sesinde Aşk Var filminde başrol oynayan ünlü oyuncu Yedinci Koğuştaki Mucize filminde Ova'nın büyük halini canlandırmıştır. Özgür Dünya filminde yer alan ünlü oyuncu Mucize Doktor isimli filmde Açelya'ya hayat verdi. Son olarak Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Mahkum'da Sasha'yı canlandırmıştır.

HAYAL KÖSEOĞLU KİLOSU BOYU

170 cm boyu olan ünlü oyuncu 60 kilodur.