Mahkum İsmail Hacıoğlu İkiz Kardeşi Var Mı İsmail Hacıoğlu'nun İkiz Kardeşi Adı Ne? İsmail Hacıoğlu kimdir, kaç yaşında? İsmail Hacıoğlu sevgilisi

Mahkum İsmail Hacıoğlu İkiz Kardeşi Var Mı İsmail Hacıoğlu'nun İkiz Kardeşi Adı Ne? İsmail Hacıoğlu kimdir, kaç yaşında? İsmail Hacıoğlu sevgilisi.. Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.


Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki dizide İsmail Hacıoğlu'nun ikizi kim? İsmail Hacıoğlu kimdir?

ismail2-1

İSMAİL HACIOĞLU İKİZ KARDEŞİ

İsmail Hacıoğlu dizide ikiz kardeşleri canlandıracak. Normalde ikizi olmayan İsmail Hacıoğlu Savaş ve Barış adında iki karaktere hayat verecek.

İSMAİL HACIOĞLU KİMDİR?

30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim alan başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır.

2010 yılında Vildan Atasever ile evlendi. 2015 yılında ayrıldılar. Duygu Kaya Kumarki ile 2016 yılında evlenen Hacıoğlu'nun Yemin adında bir kızı vardır. Çift 2020'de ayrılmıştır. 

İSMAİL HACIOĞLU DİZİLERİ

Koçum Benim

Sinekli Bakkal

Firar

Kayıt Dışı

Osmanlı Tokadı

Çocuk

Zümrüdüanka

Hükümsüz

Mahkum

İSMAİL HACIOĞLU FİLMLERİ

Bana Şans Dile

Meryem

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu

Çakal

Ayla

Sınav

Vali

Hoşçakal Güzin

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Anlat İstanbul

Şuursuz Aşk