Mahkum Dizisi Uyarlama Mı Mahkum Dizisi Hangi Diziden Uyarlama? Mahkum dizisi hangi yabancı diziden uyarlandı? Mahkum dizisi sonunda ne olacak?

Mahkum Dizisi Uyarlama Mı Mahkum Dizisi Hangi Diziden Uyarlama? Mahkum dizisi hangi yabancı diziden uyarlandı? Mahkum dizisi sonunda ne olacak? Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik

mahkum

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Mahkum dizisi uyarlama mı?

MAHKUM DİZİSİ UYARLAMA MI?

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Mahkum dizisi iddialı sevilen dizi Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması şeklinde karşımıza geliyor.

mahkum2

Merak edilen Mahkum dizisinin ilk bölümü 14 Aralık Salı akşamı yayınlanacak. Fakat dizinin ikinci bölümü 16 Aralık Perşembe gününde ekranlarda yayınlanacak. Perşembe günleri Mahkum dizisini Fox Tv ekranlarında izleyebileceğiz. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi her perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Mahkum dizisi oyuncu kadrosunu da sizler için derledik.

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna

İsmail Hacıoğlu

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Seray Kaya

Melike İpek Yalova

Hayal Köseoğlu

Hakan Salınmış

Hakan Karsak

Tugay Mercan

Bülent Seyran

Bülent Düzgünoğlu

Nihal Koldaş

Muharrem Türksever

Mehmet Uluay