Mahkum Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak? Mahkum dizisi ne zaman başlıyor? Mahkum dizisi yayın tarihi belli mi?

Mahkum Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak? Mahkum dizisi ne zaman başlıyor? Mahkum dizisi yayın tarihi belli mi? Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.mahkum2

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

MAHKUM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Mahkum dizisi ilk bölümü 14 Aralık Salı akşamı yayınlanacak. Fakat dizinin ikinci bölümü 16 Aralık Perşembe gününde ekranlarda yayınlanacak. Perşembe günleri Mahkum dizisini Fox Tv ekranlarında izleyebileceğiz. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi her perşmbe akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.

mahkum

MAHKUM OYUNCULARI

Onur Tuna

İsmail Hacıoğlu

Seray Kaya

Melike İpek Yalova

Hayal Köseoğlu

Hakan Salınmış

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Hakan Karsak

Tugay Mercan

Bülent Seyran

Bülent Düzgünoğlu

Nihal Koldaş

Muharrem Türksever

Mehmet Ulay