Mahkum Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak? İddialı Dizinin Detayları Mahkum dizisi yayın tarihi ne zaman? Mahkum dizisi saat kaçta başlayacak?

Mahkum Dizisi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak? İddialı Dizinin Detayları Mahkum dizisi yayın tarihi ne zaman? Mahkum dizisi saat kaçta başlayacak? Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sevilen dizinin hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağı dikkat çekti.

mahkum4

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

mahkum

MAHKUM DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Mahkum dizisi ilk bölümü 14 Aralık Salı akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Fakat dizinin ikinci bölümü 16 Aralık Perşembe gününde ekranlarda yayınlanacak. Perşembe günleri Mahkum dizisini Fox Tv ekranlarında izleyebileceğiz. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi her perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.

MAHKUM DİZİSİ SAAT KAÇTA?

Mahkum dizisi Fox Tv ekranlarında 14 Aralık Salı akşamı 20:00'da yayınlanacak. Daha sonraki her hafta Perşembe günleri saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında olacak.