Mahkum Cemre Kimdir Mahkum Seray Kaya Kimdir Seray Kayanın Sevgilisi Var Mı Hangi Dizilerde Oynadı? Mahkum Seray Kaya yaşı, Seray Kaya nereli?

Mahkum Cemre Kimdir Mahkum Seray Kaya Kimdir Seray Kayanın Sevgilisi Var Mı Hangi Dizilerde Oynadı? Mahkum Seray Kaya yaşı, Seray Kaya nereli? Seray Kaya'nın hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik.  Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek.

Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

mahkum2-1mahkum2-1

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki dizide Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya kimdir, kaç yaşında?

SERAY KAYA KİMDİR?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu  Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro oyuncusu İsmet Üstekin'den de oyunculuk dersi alan başarılı oyuncu ilk kez  'Huzur Sokağı' isimli dizide yer aldı. Ardından 'Kocamın Ailesi' dizisinde kardeşlerden birini canlandırdı. Ardından 'Gülümse Yeter' dizisinde rol alan başarılı oyuncu 'Kadın' dizisindeki rolü için resim dersleri almıştır. Kadın dizisindeki rolü ile büyük çıkış elde etmiştir.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Şimdilerde ise Mahkum isimli dizide Cemre karakterine hayat vermekte olan oyuncu 30 yaşındadır.