Mahkum Büge Yesari Kimdir Melike İpek Yalova Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? Bir Zamanlar Çukurova Yıldızı Mahkum dizisinde Melike İpek Yalova evli mi kim?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Mahkum Büge Yesari Kimdir Melike İpek Yalova Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? Bir Zamanlar Çukurova Yıldızı Mahkum dizisinde Melike İpek Yalova evli mi kim? Mahkum dizisinde Büge Yesari'ye hayat veren Melike İpek Yalova kimdir? Melike İpek Yalova kaç yaşında, nereli? Melike İpek Yalova hayatı.. 

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mahkum dizisi Fox Tv'de ekranlara gelecek. Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Dizinin senaryosunu da Uğraş Güneş yapıyor. Dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicinin ilgisini çekti. Daha başlamadan sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mahkum dizisi ünlü yabancı dizi olan Innocent Defendant dizisinin uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizilerinden olan Mahkum dizisi izleyicinin dikkatini çekti. Başarılı oyuncuların yer aldığı diziye ait detaylar ise izleyici tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. İlgi çeken Mahkum dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

melike2-1

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinde idealist Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Bir şey hatırlamayan Fırat eşini ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Fırat masum olduğunu içten içe bilir. Hapse düşmeden önce son kez ülkenin bilinen ailelerinden Yesari'lerin ikiz kardeşlerinden biri olan Barış Yesari'nin davasına bakan Fırat suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Peki Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacak? Peki merakla beklenen Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum hangi günler yayınlanacak? Mahkum dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki dizide Büge'yi canlandıran Melike İpek Yalova kimdir? Mahkum dizisi Büge nereli?

MELİKE İPEK YALOVA KİMDİR?

29 Nisan 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından İtalya Roma'ya gitmiş ve orada Roma La Sapienza Üniversitesi'nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almış olan başarılı oyuncu aynı zamanda Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır. Ünlü oyuncu ilk defa Show Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kastilya Prensesi İsabella karakterine hayat verdi. Ardından Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrol oynadığı Karadayı dizisinde oynayan ünlü oyuncu ardından Hayat Şarkısı, Çember ve İnsanlık Suçu dizilerinde yer aldı.

Ardından ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Ala karakterine hayat veren Melike İpek Yalova son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Büge Yesari'yi canlandırmaktadır.

MELİKE İPEK YALOVA BOYU

Ünlü oyuncu 1.57 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.