Yiğit Marcus Açıklaması: "Şevval Şahin'in Yerinde Başkası Olsa Depresyona Girerdi

Yiğit Marcus Açıklaması: "Şevval Şahin'in Yerinde Başkası Olsa Depresyona Girerdi Yiğit Marcus sevgilisi Şevval Şahin'i savundu

Yiğit Marcus Açıklaması: "Şevval Şahin'in Yerinde Başkası Olsa Depresyona Girerdi

Yiğit Marcus Açıklaması: "Şevval Şahin'in Yerinde Başkası Olsa Depresyona Girerdi Yiğit Marcus sevgilisi Şevval Şahin'i savundu. Yiğit Marcus Aral model sevgilisi ile Şevval Şahin'in katıldığı bir televizyon programında soruları cevaplayamayan ve stüdyoyu terk ettikten sonra olay olan Şevval Şahin hakkında açıklamada bulundu. "Şevval bu konuları fazla kafaya takmıyor. Başkası olsa depresyona girerdi." açıklaması ile dikkat çekti.

Ünlü manken Şevval Şahin v sevgilisi Yiğit Marcus Aral 3 aydır Bali'de tatildelerdi. Türkiye'nin dönüşün ardından Erzurum'a giden çiftten Yiğit Marcus Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus "Şevval, enteresan şekilde bu konuları fazla kafaya takmıyor. Başkası olsa depresyona girerdi. Zaten kışı Türkiye’de geçirmek istemiyorduk. Buralar malum soğuk. Ondan Amerika’ya gittik." ifadelerine yer verdi. Ayrıca "Bali’de 3 ay kaldık. Genelde tatil yaptık. Birkaç projem de vardı. Bali’de bir mülk edinmek istiyoruz. Şevval çok özleyince Türkiye’ye döndük. Ben, 7-8 yıldır Bali’ye gidiyorum ve sevdiğim bir yer. İşim yatırım üzerine. Genellikle emlak ve kripto para yatırımları yapıyorum. Sanıldığı gibi gösterişli değil, normal bir hayatımız var." açıklamalarına yer verdi.

Katıldığı programda İstiklal Marşı, Sağlık Bakanı, Koronavirüs sorularına cevap veremeyen Şevval Şahin'e yapılanlar sosyal medyada da büyük tepki toplamıştı. Yurt dışında yaşamını sürdürmüş olan daha sonra Türkiye'ye dönen Şevval Şahin'in soruları bilememesi üzerine sunucuların ısrarla sormaya devam etmesi tepki toplamıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER