Yeşim Salkım'a Küfür Eden Murat Övüç'e Şok Savcı İddianamesi

Yeşim Salkım'a Küfür Eden Murat Övünç'e Şok Savcı İddianamesi Sahne aldığı mekanda Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övünç'e şok

Yeşim Salkım'a Küfür Eden Murat Övüç'e Şok Savcı İddianamesi

Yeşim Salkım'a Küfür Eden Murat Övünç'e Şok Savcı İddianamesi Sahne aldığı mekanda Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övünç'e şok.. Yeşim Salkım'a yüzlerce kişinin arasında küfür eden Murat Övünç'e gelen tepkilerin ardından özür dilemişti. Sanatçı Yeşim Salkım özrü kabul etmeyip dava açmıştı. Savcılık Murat Övünç'e ait iddianame düzenledi.

Habere göre Murat Övünç kendisine küfür etmesi üzerine Yeşim Salkım dava yoluna gitmişti. Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Murat Övünç , “Yeşim Salkım o......u” yönündeki sözleri için “ağız alışkanlığı" ifadelerine yer verdi. Savcılık Murat Övünç hakkında 3,5 aydan 2,5 yıla kadar hapis istemi ile dava açtı. Yeşim Salkım'ın avukatı ise "Sanığın yargılama sürecini takip edeceğiz." ifadelerine yer vermişti. 

Dj Murat Övünç Bodrum'da sahne aldığı mekanda arasının bozuk olduğu oyuncu Yeşim Salkım'a cinsiyetçi bir küfür etmişti. Tepki çeken sözlerin ardından Murat Övünç özür dilemişti. Murat Övünç "Suskunluğumu bozuyorum, artık bir şeyler söyleme zamanı geldi. Öncelikle sayın Yeşim Salkım hanımefendiden çok özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti. Kendisinden çok özür diliyorum. Lütfen özrümü kabul eylesin. Günlerdir çalıştığım firmalara, 'Murat Övüç'ü çıkarmayın, çıkarırsanız sıkıntı yaşarsınız' gibi tehdit telefonları geliyor. Bunu yapan 20 kişilik bir örgüt. Firmaları arayıp işlerimi iptal ediyorlar" açıklamasını yapmıştı fakat Yeşim Salkım özrü kabul etmeyip dava yoluna gitti. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 21:29

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER