Yeliz Yeşilmen: Bakıcım Evimi Soydu

Yeliz Yeşilmen: Bakıcım Evimi Soydu Oyuncu Yeliz Yeşilmen'den şaşırtan açıklama Yeliz Yeşilmen'in bakıcı evini soydu

Yeliz Yeşilmen: Bakıcım Evimi Soydu

Yeliz Yeşilmen: Bakıcım Evimi Soydu Oyuncu Yeliz Yeşilmen'den şaşırtan açıklama Yeliz Yeşilmen'in bakıcı evini soydu. Eski Model ve oyuncu Yeliz Yeşilmen'den şaşırtan açıklama geldi. Bodrum'da yazlık evinin çocuklarının bakıcı tarafından soyulduğunu iddia eden Yeliz Yeşimen'in açıklaması şaşırttı. Eski Model ve oyuncu Yeliz Yeşilmen "Evime aldığım, güvendiğim, çocuklarımı emanet ettiğim kadın, evimi soyup soğana çevirip ondan sonra defolup gitmiş. Bodrumda bu kadını, bu sahtekarı görenler lütfen bana DM'den ulaşsın" ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu ve eski manken Yeliz Yeşilmen sosyal medya üzerinden bir video paylaştı. Oyuncu Yeşilmen yazlık evinin çocuklarının bakıcı tarafından soyulduğunu söyledi. Ünlü  model Yeliz Yeşilmen zaman zaman Adana’dan vakit geçirmek için gittikleri Bodrum’daki yazlıklarını, çocuklarının bakıcısı olan bir kadın tarafından soyulduğunu iddia etti, ortalık karıştı.

Yaşadığı soygun olayının ardından oyuncu sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu. Yeliz Yeşilmen "Arkadaşlar maalesef gerçekten çok kötü bir olay yaşadım. Arkadaşıma gelmiştim. Sonra çocuklarımla markete gittim. Evime gittim ve her taraf kilitli. Evim soyulmuş. Evime aldığım, güvendiğim, çocuklarımı emanet ettiğim kadın, evimi soyup soğana çevirip ondan sonra defolup gitmiş. O yüzden herkes onu arıyor şu anda. Zaten gerekli şeyler yapıldı. Ben sayfamda da paylaştım. Bodrum’da bu kadını, bu sahtekarı görenler lütfen bana DMden ulaşsın" ifadelerine yer verdi.

Kendisine geçmiş olsun mesajları gelen Yeliz Yeşilmen daha sonra arkadaşının uyarısı üzerine sildi. "“Arkadaşlar, kadının hikayeden suratını kaldırdım. Ama yarın yeniden yayınlayabilirim. O kadar sinirliyim ki. Yazık ya, aile olmak, içine almak, kardeş gibi davranmak, bunlar yanlış şeyler galiba. Benim tek sıkıntım aşırı iyi olmak. Yediğimiz kazıklar ve darbeler voyvoda kazığını geçti" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER