Yaşar Alptekin'den Skandal İhanet İtirafı Boşanmak İçin Aldattım

Yaşar Alptekin'den Skandal İhanet İtirafı Boşanmak İçin Aldattım. Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den Planlayarak Aldattım açıklaması Yaşar Alptekin'den Skandal açıklama Yaşar Alptekin'den şok eden itiraf geldi

Yaşar Alptekin'den Skandal İhanet İtirafı Boşanmak İçin Aldattım

Kamumanset.com - Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den Planlayarak Aldattım açıklaması Yaşar Alptekin'den Skandal açıklama Yaşar Alptekin'den şok eden itiraf geldi. Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin 21 yıl sonra bir daha evlendiği eşi Nilgün Altınyay'ı geçtiğimiz hafta toprağa vermişti. Yaşar Alptekin katıldığı her programda aşkını ilan ettiği Nilgün Altınyay'dan boşanmak için onu planlayarak aldattığını dile getirmesi şaşkınlık yarattı. Yaşar Alptekin'den ihanet itirafı geldi. 

Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyay 1995 yılında ayrılmışlardı. 21 sene sonra bir daha evlenen Nilgün Altınyay ve Yaşar Alptekin aşkları ile herkesi kendisine hayran bırakıyorlardı. Nilgün Altınyay geçen hafta tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini kapatmıştı. Hayat arkadaşı Yaşar Alptekin'den ise şaşırtan bir açıklama geldi. Bir magazin programına konuk olan Yaşar Alptekin sosyal medya hesabından eşini kaybettiğini söylemişti. Yaşar Alptekin "Gönlümün sultanı, çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık. Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin, Peygamber efendimize komşu eylesin" ifadelerini kullanmıştı. 

Yaşar Alptekin Lerzan Çok Mutlu programında ilginç itirafta bulundu. Ünlü isim Nilgün Altınyay ile evliliklerinde yaşadıkları kıskançlıktan dolayı boşanmak istediğini fakat eşinin kendisinden boşanmak istemediğini söyledi. Yaşar Alptekin, eşi kendisinden boşansın diye planlayarak eşini aldattığını söyledi. Yaşar Alptekin açıklamasında "Allah affetsin duyulması gereken bir kişiydi zaten" ifadelerine yer verdi. Eşini 2 Aralık günü kaybeden Yaşar Alptekin'in bu açıklaması çok konuşuldu. Yaşadıkları aşkla herkesi kendilerine imrendiren çiftten Yaşar Alptekin'in böyle bir açıklama yapması oldukça tepki çekti.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 02:40

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER