Yasak Elma Eda Ece: Kimseye Mutuluk Resmi Gösterme Çabam Yok!

Yasak Elma Eda Ece: Kimseye Mutuluk Resmi Gösterme Çabam Yok! Yasak Elma'nın yıldız oyuncusu Eda Ece özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu sevgilisi hakkında da konuştu

Yasak Elma Eda Ece: Kimseye Mutuluk Resmi Gösterme Çabam Yok!

Yasak Elma Eda Ece: Kimseye Mutuluk Resmi Gösterme Çabam Yok! Yasak Elma'nın yıldız oyuncusu Eda Ece özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu sevgilisi hakkında da konuştu. Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer hakkında da konuşan Eda Ece samimi açıklamalarda bulundu. Oyuncu Eda Ece, ilişkisi hakkındaki sorular üzerine "Sürekli 'ayrıldım, barıştım, kavga ettim' bunları söylemek istemiyorum şu an hiçbir sorun yok görüyorsunuz. Kimseye mutluluk resmi gösterme çabam yok" açıklamalarına yer verdi.

Ünlü oyuncu Eda Ece sevgilisi ile alışverişe çıktığını söyledi. Ünlü oyuncu Eda Ece rol aldığı dizinin kıyafet provasına geldiğini belirtti. Sete geçeceğini de belirtti. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine geçen Eda Ece basketbolcu Buğrahan Tuncer ile ayrılmıştı fakat ayrılığa daha fazla dayanamamıştı.

Ünlü oyuncu Eda Ece yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Başrollerini Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade ile paylaştığı Yasak Elma dizisi ile magazin gündeminde sıklıkla yer alıyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER