Yasak Elma Ayşegül Çınar'dan: Büyük Bir Tuzak İçindeyim

Yasak Elma Ayşegül Çınar'dan: Büyük Bir Tuzak İçindeyim Yasak Elma'dan çıkarılan Ayşegül Çınar kendisine tuzak kurulduğunu söyledi.

Yasak Elma Ayşegül Çınar'dan: Büyük Bir Tuzak İçindeyim

Yasak Elma Ayşegül Çınar'dan: Büyük Bir Tuzak İçindeyim Yasak Elma'dan çıkarılan Ayşegül Çınar kendisine tuzak kurulduğunu söyledi. Arkadaşları ile bir eğlenceden dönen Ayşegül Çınar'ın aracından 19 gram uyuşturucu madde çıkmıştı. Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, gittiği bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, "Çok büyük bir tuzağın içindeyim, kadına yönelik bir şiddet var" ifadelerine yer verdi.

Oyuncu Ayşegül Çınar aracında çıkan 19 gram uyuşturucu madde bulundurma sebebi ile de eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile gözaltına alınmıştı. Ayşegül Çınar emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılmıştı. Fakat adli kontrol şartı ile serbets bırakılmıştı. Etiler'de objektiflere takılan ünlü oyuncu "Yargı süreci devam ediyor, belirli deliler toplandığı için sizinle röportaj yapabiliyorum" açıklamalarına yer verdi. 

Ayrıca Ayşegül Yılmaz "Çok büyük bir tuzağın içindeyim. Gündemi bu tarz şeylerle meşgul etmek istemezdim. İfademde anlattığım gibi zaten yeni bir oyuncuyum, dava sonuçlandığında belgelerle karşınıza çıkacağım. Bu tarz şeylerle gündeme gelmek istemiyorum. Kadına yönelik bir şiddet var." ifadelerine yer verdi. 22 yaşındaki oyuncu açıklaması ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER