Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e Utanç Verici Sözler

Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e Utanç Verici Sözler.. Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç Seren Serengil'i hedef aldı. Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e şok sözler

Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e Utanç Verici Sözler

Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e Utanç Verici Sözler.. Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç Seren Serengil'i hedef aldı. Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e şok sözler.. Yağmur Sarnıç Seren Serengil'e söyledikleri magazin gündeminde olay oldu. 

Yağmur Sarnıç'ın Serengil'i hedef alarak paylaşımda bulundu. Seren Serengil'in bikinili bir fotoğrafını paylaşarak hakaret içerikli açıklamada bulundu. Yağmur Sarnıç'ın fotoğrağrafa "Millete b.k atana kadar kendine bak önce moruk" sözleri de herkeste şok etkisi yarattı. Sunucu Seren Serengil’in hayranları bu paylaşımdan sonra Sarnıç'ı Instagram'a şikayet ettiler.

Paylaşımı ile fazla tepki çeken Yağmur Sarnıç'a daha önce Seren Serengil dava açmıştı. Polemiklerle gündemden düşmeyen Seren Serengil'e bir şok da Yağmur Sarnıç'tan geldi. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ünlü magazin programı Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından biri olan Seren Serengil'in kendisini hedef alan haberler yapmasından rahatsız olan Yağmur Sarnıç, yaptığı paylaşımla şok yarattı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER