Wilma Elles'tan İhanet İtirafı

Wilma Elles'tan İhanet İtirafı Oyuncu Wilma Elles aldatıldığını itiraf etti. Oyuncu Wilma Elles'in bu açıklaması çok konuşuldu

Wilma Elles'tan İhanet İtirafı

Wilma Elles'tan İhanet İtirafı Oyuncu Wilma Elles aldatıldığını itiraf etti. Oyuncu Wilma Elles'in bu açıklaması çok konuşuldu. Ünlü sanatçı Alara Kuru, yeni şarkısının klibinde yer alacak olan ünlü oyuncudan şok açıklamalar geldi. Wilma Elles ile kamera karşısına geçti ve açıklamada bulundu.

Çekimleri lüks bir villada yapılan Alara Kuru'nun şarkısının klibinde yer alan Wilma Elles, klipte aldatan bir kadını canlandıran Elles, 10 yıl önce kendisinin de aldatıldığını itiraf etti.

Ünlü oyuncu sevgilisini suçüstü yakaladığını belirtti. Wilma Elles, "Tabii böyle bir durumla karşılaştıktan sonra aşk hemen bitiyor. En önemli şey çiftlerin birbirine dürüst olması." ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu Wilma Elles, gerçeği öğrendikten sonra sevgilisini evden kovduğunu da söyledi. Ayrıca ünlü oyuncu kendisini aldatan sevgilisini hemen terk etmiş. İhaneti affetmeyen Wilma Elles açıklamaları ile gündem oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER