Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Barıştı Mı

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Barıştı Mı Sefirin Kızı dizisinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu ve eski eşi Melis İşiten barıştı mı?

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Barıştı Mı

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Barıştı Mı Sefirin Kızı dizisinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu ve eski eşi Melis İşiten barıştı mı? 2019 yılında ayrılan çiftin yılbaşını kızları Ada ile beraber geçirmesi olay oldu. Eski eşlerin son zamanlarda sık sık bir araya gelmesi barıştılar mı sorusunu gündeme getirdi. Sefirin Kız dizisinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu ve eski eşi Melis İşiten görüş ayrılıkları sebebiyle sürpriz bir şekilde ayrılmışlardı.

Ada adında kızları olan ikili anlaşmalı bir şekilde boşanmışlardı. Son zamanlarda sık bir araya gelen çift son paylaşımı ile kafa karıştırdılar. Geçen haftada kızları Ada'nın doğum günü için bir araya gelen eski eşler 2021 yılbaşında beraberlerdi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve oyuncu Melis İşiten boşandıktan sonra hayatlarına birilerini almadılar. Bunun üzerine hayranları ünlü çiftin barıştıklarını iddia etti.

2014'de evlenen çiftin 2016 yılında kızları Ada dünyaya gelmişti. 2019 yılının Temmuz ayında ise Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu yollarını ayırmışlardı. Çift ayrıldıklarını Instagram paylaşımları ile duyurdu. Birbirlerine her zaman sevgi ve saygı besleyen çiftin ayrılığı hayranlarını çok üzmüştü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER