Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisi Gökhan Göz'ün canlı yayınına girerek küfür etti

Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevglisinin canlı yayınına girerek küfür etti! Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevgilisi Gökhan Göz'e küfüt! Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevgilisinin canlı yayınına girerek küfür etti yer yerinden oynadı

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisi Gökhan Göz'ün canlı yayınına girerek küfür etti

Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevglisinin canlı yayınına girerek küfür etti! Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevgilisi Gökhan Göz'e küfür Gülşah Saraçoğlu'ndan eski sevgilisinin canlı yayınına girerek küfür etti yer yrinden oynadı. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisi Gökhan Göz'ün canlı yayınına girerek küfür etti. Bir ayrılıp bir barışan çiftin son olayı çok konuşuldu. 

Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisi Gökhan Göz'ün canlı yayınına katıldı v ağza alınmayacak küfürler etti. Canlı yayınını adeta basan ülşah Saraçoğlu ahlak sınırını aşan küfürler etti. Ardı Arkasına küfür eden Gülşah Saraçoğlu yaptığı hareketle magazin gündeminde olay oldu. Takipçileri Gülşah Saraçoğlu'nun olayı ardından tepki gösterdi. Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun eski sevgilisinin canlı yayınında küfürler etmesi sosyal medyada da büyük tepki çekti.

Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun Gökhan Göz'ün Instagam canlı yayınına girerek ağza alınmayacak küfürler etmesi fazlasıyla tepki çekti. Ünlü modacıya yeni yorumlar geldi. Gülşah Saraçoğlu'na gelen tepkiler arasında "Neden 15 yaşında gibi konuşmuş ben utandım", "Böyle insanlar televizyonlarda binlerce kişi tarafından izleniyor bir de", "Titanik batma sahnesi gibi", "Gülşah Saraçoğlu'na yakışmadı." , "Bence sarhoştu aksi takdirde böyle bir şey neden yapsın?" gibi birçok yorum geldi. Ünlü modacı olayın ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 16:52

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER