Türkiye Güzelinden İntihar İtirafı: Bileklerimi tel tokalarla kesiyordum

Türkiye Güzelinden İntihar İtirafı: Bileklerimi tel tokalarla kesiyordum Senem Kuyucuoğlu'ndan İntihar İtirafı geldi herkesi şaşırttı

Türkiye Güzelinden İntihar İtirafı: Bileklerimi tel tokalarla kesiyordum

Türkiye Güzelinden İntihar İtirafı: Bileklerimi tel tokalarla kesiyordum Senem Kuyucuoğlu'ndan İntihar İtirafı geldi herkesi şaşırttı. 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, Gökhan Çınar'ın Exxen platformu üzerinden yayınladığı Katarsis adlı programa konuk oldu. 2009 Türkiye Güzeli "Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim" açıklamalarına yer verdi.

Exxen platformları üzerinden yayınlanan Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis X-TRA programına 2009 Tükiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu konuk oldu. İlk kez hayat öyküsünü anlatan Senem Kuyucuoğlu'ndan intihar açıklaması geldi. Kariyerinin zirvesinde modellik yaptığı dönemde basına gizlice servis edilen görüntüleri ile konuşulan yaşam tarzı uyuşturucu kullanımı ve cinsel yönelimi üzerinden tartışılan Senem Kuyucuoğlu çocukluğunu, anne ve babası ile yarım yalan hikayesini de anlattı.

Senem Kuyucuoğlu yaptığı açıklamada "Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir parçasıydı ve bunlarla gurur duyuyorum çünkü bunlar beni ben yapan şeyler. Utandığım tek şey şu oldu: kalkıp tepki vermem gereken anda öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Beni oraya doğru ittiler. Kendime bunu yakıştıramadım" ifadelerine yer verdi. Senem Kuyucuoğlu açıklamalarına "Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim" diyen Kuyucuoğlu, "En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi" açıklamalarına yer verdi.

Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu yarışma esnasında yaşadıklarını da paylaştı. Senem Kuyucuoğlu "Güzellik kraliçesi olduğum zamanı hatırladıkça gülüyorum. Aradan 10 yıl geçmiş. Piyasaya küçük yaşta girdiğim için, benim yaşımda olan insanlar daha yeni yeni bir yere gelmeye başlarken ben ise kariyerimin zirvesini de gördüm bitişini de gördüm. O yüzden bana bir tebessüm yaratıyor. 17 yaşında Best Model seçildim. Benden başka birisi seçilseydi yataklardan çıkamazdım. Yarışmaya katılabilmek için 2 haftada 10 kilo verdim. Ardından da dünya ikincisi ve Miss Turkey ikincisi oldum. " açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER