Tuğba Özerk'den Şaşırtan Açıklama: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapmazlar

Tuğba Özerk'den Şaşırtan Açıklama: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapmazlar Şarkıcı Tuba Özerk sosyal medya hakkında konuştu sert çıkıştı

Tuğba Özerk'den Şaşırtan Açıklama: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapmazlar

Tuğba Özerk'den Şaşırtan Açıklama: Sosyal Medya Olmasa Çocuk Yapmazlar Şarkıcı Tuba Özerk sosyal medya hakkında konuştu sert çıkıştı. Şarkıcı Tuba Özerk sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiriyordu. Şarkıcı Özerk ünlüler hakkına ilginç bir iddia ortaya attı.

Eskiden sanatçıların özel hayatının gizli kaldığını söyleyen Tuba Özerk "Şimdi sosyal medyada çocuklar ön planda, isimlerine hesaplar var. Evlilikler aşırı derecede göz önünde yaşanıyor" ifadelerine yer verdi. 40 yaşındaki ünlü şarkıcı "Eğer sosyal medya olmasaydı çoğu ünlünün çocuk yapıp, evleneceğini düşünmüyorum" ifadelerine yer verdi. Tuba Özerk sözleri ile yeni bir tartışma konusu yaratmış oldu.

Pandemi döneminde yazdığı Koltuklar ve Kitaplar adlı şarkısının klibi ile oldukça dikkat çeken Tuba Özerk yaptığı açıklama ile sosyal medyada gündem oldu. Bir otelin 20. katında klip çeken Tuba Özerk küvet sahneleri ile de dikkat çekmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER