Tolgahan Sayışman ve Almeda Abaziyi Bebek Heyecanı Sardı

Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi objektiflere takılan çift magazincilere ikinci kez kez baba olacağının müjdesini verdi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abaziyi Bebek  Heyecanı Sardı

Almeda Abazi ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülendi. İkinci kez baba olmak için gün sayan Sayışman, "Bir isim belirlediniz mi?" sorusuna yanıt verdi.


1 Tolgahan Sayışman, Bebek'te objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, bebek konusundaki heyecanını paylaştı.

2BİZE DE SÜRPRİZ OLDU
 

Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla eşi Almeda'nın ikinci çocuklarına hamile olduğunu duyuran Sayışman, "Bizim için de sürpriz oldu. Aslında eşim ilk belirtileri gördüğünde gebelik testi yaptı ama sonuç vermedi. Daha sonra kontrol için hastaneye gittiğinde ortaya çıktı" dedi.


3Tolgahan Sayışman, ikinci kez baba olacağını "En muazzam hediye, en mutlu an... Daha mutlu olamam" sözleriyle duyurmuştu.

4 "Bir isim belirlediniz mi?" sorusunu yakışıklı oyuncu, "Eğer erkek olursa sonu 'Han'la biten bir isim tercih edeceğiz. 'Efe' ismini, en sevdiği türkü olduğu için, Almeda istemişti. Sonuna 'Han'ı ben eklemiştim. Yine öyle olur. Kız olursa da tercihi tamamen Almeda’ya bırakacağım. Cinsiyetini büyük ihtimalle önümüzdeki hafta öğreneceğiz" diyerek cevapladı.


5EFEHAN BİRAZ KISKANABİLİR


Sayışman, "Efehan'ın haberi var mı, kardeşini kıskanacak mı?" sorusuna, "Daha çok küçük ama sanki bu durumu hissediyor. Bence biraz kıskanacak. Biraz problem yaşayacağız gibi duruyor" yanıtını verdi.

6 Ünlü oyuncu, basın mensuplarının "Biraz da işlerinizden bahsedelim. Son olarak inşaat ve tekstil işlerine başlamıştınız. Son durum nedir?" sorusunu da cevapladı.


7İŞLER BÜYÜYOR


Sayışman, "İşler yoğun. Özellikle tekstilde ciddi bir büyüme içindeyiz. Online satış rakamlarımız gayet iyi. Bu ayki büyüme yüzde iki bin kadardı. Bu durum bizi çok mutlu etti ve heyecanlandırdı. Planladığımızdan daha hızlı gidiyoruz. Yurt dışından çok talep alıyoruz. O talebi nasıl karşılayacağımızı düşünüyoruz" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 17:35

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER