Tamer Karadağlı video çekerken yere düştü! Tamer Karadağlı'nın kaza anları

Tamer Karadağlı video çekerken yere düştü! Tame Karadağlı'nın kaza anları Tamer Karadağlı'nın yere düştüğü video

Tamer Karadağlı video çekerken yere düştü! Tamer Karadağlı'nın kaza anları

Tamer Karadağlı video çekerken yere düştü! Tamer Karadağlı'nın kaza anları Tamer Karadağlı'nın yere düştüğü video olay oldu. Oyuncu Tamer Karadağlı sosyal medyada yere düştüğü videoyu paylaşınca olay oldu. Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk rolü ile efsane haline gelen oyuncu Tamer Karadağlı koronavirüs pandemisi sebebi ile zamanının çoğunu evde geçiren ünlü isimler arasında yer almaktadır. Tamer Karadağlı sosyal medya hesabı için video çekerken yere kapaklandı.

Tamer Karadağlı video çekerken yere düşünce kendisi de güldü. Bu anlarını paylaşmayı ihmal etmeyen oyuncu Tamer Karadağlı  "Kayıt yaparken halıya takılıp düşmek" notunu düşmesi çok konuşuldu. Oyuncunun videosu kısa sürede sosyal medyada gündem olurken binlerce geçmiş olsun mesajı geldi.

Çocuklar Duymasın'ın dizisinin Haluk'u Tamer Karadağlı resmi Instagram hesabında video çekerken yere düştü. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı bu anları sosyal medya hesabında paylaşına gündem oldu. Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı kaza anlarını paylaşması çok konuşuldu. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken bir karakter olmasına rağmen uzun zamandır ekranlarda görülmüyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 11:19

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER