Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Aşkıyla Görüntülendi

Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Aşkıyla Görüntülendi Tamer Karadağlı sevgilisi kimdir Tamer Karadağlı sevgilisi kaç yaşında?

Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Aşkıyla Görüntülendi

Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Aşkıyla Görüntülendi Tamer Karadağlı sevgilisi kimdir Tamer Karadağlı sevgilisi kaç yaşında? Oyuncu Tamer Karadağlı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile görüntülendi. Çocuklar Duymasın dizisi ile tanınan oyuncu Tamer Karadağlı şimdilerde Fox Tv'nin iddialıdizisi Savaşçı ile gündem olmuştu. Oyuncu özel hayatı ile de dikkatleri üzerine çekti. 

Ünlü oyuncu önceki gün kendisinden 30 yaş küçük 23 yaşındaki Irız Yıldız ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Nişantaşı'nda görüntülenen ikili gündem oldu 53 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı deri ceket kombini yapması dikkat çekti. Oyuncu Tamer Karadağlı geçtiğimiz sene Instagram hesabından Iraz Yıldız ile çekildiği fotoğrafı paylaşmıştı. Tamer Karadağlı paylaşımına  "Geleceğin starı Iraz Yıldız'la Antalya'da çok güldük. Müthiş bir yetenek. Adını çok duyacaksınız" ifadelerine yer verdi. 

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

1997'de dünyaya gelen Iraz Yıldız 6 yaşından beri piyano çalmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı'nda Yuriy Sayutkin'in öğrencisi olan Iraz Yıldız 2007 yılında Rusya'da yapılan 3. Gavrilin Genç Yetenekler Yarışması'nda Mansiyon Ödülü almıştır. 2009 yılında Sofya'da yapılan Genç Virtüözler Yarışması'nda mansiyon ödülü, yine aynı yıl Mersin'de düzenlenen 1. Kamuran Gündemir Ulusal Piyano Yarışması'nda Mansiyon Ödülü kazanan başarılı müzisyen 2009 Moskova'da gerçekleşen Uluslararası Müzik Festivali'ne davet edildi.

Adı Tamer Karadağlı ile anılan 23 yaşındaki Iraz Yıldız "Fazıl Say ve Arkadaşları" projesi kapsamında birçok konser vermişti. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER