Survivor'dan Elenen Doğan İlk Açıklama: Favori İsmim Belli

Survivor'dan Elenen Doğan İlk Açıklama: Favori İsmim Belli Doğan Keser'den ilk açıklama geldi.

Survivor'dan Elenen Doğan İlk Açıklama: Favori İsmim Belli

Survivor'dan Elenen Doğan İlk Açıklama: Favori İsmim Belli Doğan Keser'den ilk açıklama geldi. Survivor'da Salı akşamı yayınlanan bölümde adaya veda eden Doğan Keser Batuhan Karacakaya hakkında neler söyledi? TV8'de ekranlara gelen Survivor 2021'de Çağrı Atakan, Batuhan Karacakaya ve Sergen Bayar ile elem potasına giren Doğan Keser, en az SMS'i alan yarışmacı olarak adaya veda etmişti.

Doğan Keser elendikten sonra açıklamada bulundu. "Samimi gelmeyen insanlar vardı. O insanların samimiyetsizliğini görünce bir şekilde soğuyorsun, Survivor senin için daha zor oluyor." diyen Doğan Keser vedasının ardından takımda nelerin değiştiğini söyledi. "Her tarafta kulisler dönüyordu ve Çağrı abi ile bu kulislerin dışında kalıyorduk. Normal hayattan bahsediyorduk. O bizi mutlu ediyordu, adada tek ayakta tutan şey bizim için buydu." dedikten sonra favori ismi sorulunca "Gönüllülerde Poyraz; karakteri de güzel, kendi de güzel, performansı da çok iyi. Ünlülerde inşallah Çağrı abi olur, sonuna kadar destek vereceğim." ifadelerine yer verdi.

Batuhan ile yaşadığı Adnan Ziyagil Yalısı tartışmasında aralarındaki gerilimin nedenini açıkladı. "Batuhan'la devamlı tartışmamız oluyordu; adada da, oyunlarda da. Çok güzel kurup gelmiş kendini ve onu oynuyor. Oyuncu olduğu için güzel oynuyor. Biz adada gerçek Batuhan'ı görüyoruz. Aslında neşeli bir çocuk, ama Survivor'ı çok kafasında kurduğu için kendini yansıtamıyor. Mükemmel oyuncu, onu tebrik ediyorum. Survivor'da oynadığı için sinirleniyorum. Gerçek yüzünü görüp, başka yerlerde başka hareketler yaptığı için sinirleniyorum. O yüzden de tartışmalarımız oluyordu." açıklamasına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER