Survivor Aycan Yanaç sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi!

Survivor Aycan Yanaç sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi! Aycan Yanaç küçük bir rahatsızlık geçirdi

MAGAZİN 21.10.2020, 22:04 athena
Survivor Aycan Yanaç sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi!

Kamumanset.com Survivor 2020 yarışmasından sonra adını sıkça duyuran Aycan Yanaç küçük bir rahatsızlık geçirdiğini ifade etti. Survivor 2020 yarışmacısı olan Aycan Yananç geçirdiği rahatsızlığı duyurdu. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Aycan Yanaç açıklamaları ile sevenlerinin yüreğinin ağzına getirdi.

Futbolcu Aycan Yananç dün akşam bir rahatsızlık geçirdiğini sevenleri ile paylaştı. Resm Instagram hesabından paylaşımda bulunan Aycan Yanan "Dün akşam küçük bir rahatsızlık geçirdim ama şu an gayet iyiyim. Birkaç gün daha dinlendikten sonra sahalara geri döneceğim" açıklamalarında bulundu. 21 yaşındkai Aycan Yananç'ın takipçileri ise futbolcuya geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Surv,vor 2020 yarışmacısı olan Aycan Yananç , "Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere. İyi ki varsınız" ifadelerine yer verdi. Aynı yarışmada yarışan Sercan Yıldırım ise "Dün sesinden belliydi. Geçmiş olsun çok çok" yorumunu yaparak dikkat çekti. Aynı yarışmadan Aşkım Burçe ise  "Sana kıyamam ben. Dikkat et" mesajı ile arkadaşına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaynak Kamu Manset

Yorumlar (0)