Son Dakika Jason Statham ve Guy Ritchie Antalya'da Film Setinde Jason Stathan Hangi Filmi Antalya'da Çekiyor?

Son Dakika Jason Statham ve Guy Ritchie Antalya'da Film Setinde Jason Stathan Hangi Filmi Antalya'da Çekiyor? Dünyaca ünlü aktör Antalya'da

Son Dakika Jason Statham ve Guy Ritchie Antalya'da Film Setinde Jason Stathan Hangi Filmi Antalya'da Çekiyor?

Son Dakika Jason Statham ve Guy Ritchie Antalya'da Film Setinde Jason Stathan Hangi Filmi Antalya'da Çekiyor? Dünyaca ünlü aktör Antalya'da. Başarılı aktör Jason Statham ve ünlü yönetmen Guy Ritche Antalya'ya geldi. Yüksek bütçesi ile sinema dünyasında çok konuşulacak film olan Five Eyes'ın çekimleri için Antalya'ya geldiler.

Aksiyon filmlerinin en sevilen ismi 53 yaşındaki İngiliz aktör Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı Five Eyes'ın çekimleri, Türkiye'nin Antalya ilinde tarihi Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı'nda yapılıyor. Ünlü aktörün yine aksiyon sahneleri ile büyüleyeceği filmin bütçesinin de çok fazla olduğunu belirtildi.

Çekimlerin yapıldığı sokak ve meydanlar trafiğe kapatıldığı söylenen dizi setinde polis ekipleri de bölgede güvenlik önlemi aldığı açığa çıktı. Ayrıca film ekibinin, koronavirüs pandemis önlemleri sebebi ile maske takması da dikkatlerden kaçmadı. Filmin tartışılan bütçesinin ise 60 milyon dolar olduğu belirtildi. Film ekibi, dört ay önce Antalya’ya giderek, Expo alanının iç mekan bahçesine 3 bin metrekare plato kurmaya başladığı ve alanda bir gemi inşa edildiği de söylendi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER