Sinan Akçıl'dan Dikkat Çeken Babalık Açıklaması

Sinan Akçıl'dan Dikkat Çeken Babalık Açıklaması Şarkıcı Sinan Akçıl baba mı oluyor? Kısa süre önce Burcu Kıratlı ile ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl'dan babalık açıklaması

Sinan Akçıl'dan Dikkat Çeken Babalık Açıklaması

Sinan Akçıl'dan Dikkat Çeken Babalık Açıklaması Şarkıcı Sinan Akçıl baba mı oluyor? Kısa süre önce Burcu Kıratlı ile ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl'dan babalık açıklaması. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Ünlü çift açıklamaları ile şaşırttı.

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl çocuk sahibi olacak mı sorusu magazin gündeminde yer aldı. Geçtiğimiz haftalarda evlenen çiftin pandemi döneminde düğün yapması eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Bununla beraber Akçıl'dan eleştirilere yanıt eldi. Yapılan Sinan Akçıl, "Eleştirenlere söylüyorum onların arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar düğünlerini yapayım" dedi. Oyuncu eşi Burcu Kıratlı ise, "Çok temkinliydik zaten bütün misafirlerimiz otelde kaldılar. Hepsinin hes kodları alındı. Kuralları çiğneyecek bir şey yapılmadı" ifadelerine yer verdi.

Birçok ünlü çift düğünü ertelerken ünlü çift gösterişli bir düğünle evlenmişlerdi. Kovid-19 pandemisinin bitmesiyle bir düğün daha yapmak istediğini söyleyen şarkıcı Sinan Akçıl, "Benim hayalimde 3000-4000 kişilik düğün vardı. Ama pandemi bitince belki onu da yapacağım inşallah" ifadelerine yer verdi. Burcu Kıratlı'nın bir röportajında çocuk sahibi olmak istediğini söylediği hatırlatılması üzerine magazin muhabirlerlerin soruları karşısında Sinan Akçıl, "Kız babası olmayı çok istiyorum" diyerek şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER